Anasayfa / Kripto Para / Nucleus Vision (NCASH) Nedir ? NCASH Coin İncelemesi

Nucleus Vision (NCASH) Nedir ? NCASH Coin İncelemesi

Nucleus Vision (NCASH) Nedir ? NCASH Coin İncelemesi

Nucleus Vision (NCASH) özel blok zinciri ve gerçek zamanlı sensor teknolojisi ile perakendecilere ve fiziki faaliyet gösteren firmalara, bir araya getirilmesi zor ve dağınık müşteri verilerini temin eden teknoloji çözümüdür.

Yeni nesil Nucleus Vision platformuna güç katan 4 ana bileşen vardır. Bunlar; ION Sensörü, Orbit Blok Zinciri, Neuron Zeka ve nCash tokendir. Biz bunlardan NCASH tokeni inceleyeceğiz.

NCASH token, Nucleus Vision evrensel sadakat/bağlılık programının temelini oluşturur. Ağ içerisinde bir taraftan diğer tarafa veri aktarımı için kullanılır. Tüm tokenler proje başında üretilmişlerdir ve mining işlemleri yoktur. 10 milyar adet NCASH’ten fazla token üretilmeyecektir.

NCASH token elde etmenin 4 yolu vardır:

  1. Nucleus Vision ile çalışan bir mağazaya girerek
  2. Mağaza için dönüşümü arttırmak isteyen bir satıcıdan indirim ve kuponlar alarak
  3. Nucleus Vision mağazasında hediye puanlar ile alışveriş yaparak
  4. Platform üzerinde kullanıcı datalarını yetkilendirerek ve değiş-tokuş gerçekleştirerek

Nucleus Vision, 2013 yılında Harvard Ünversitesi’nde temelleri atılmış bir projedir. Bu yılda öğrenciler ve profesörler tarafından geliştirilmeye başlanmıştır. 2014 yılında Tim Draper’in yatırımıyla 100den fazla marka ve 4 telekom şirketi ile uzlaşı yapılmıştır.

2015 yılında San Francisco’da demo sürüm denemesi yapışmış ve kurumsal şirketin yatırımları başlamıştır. 2016 yılında proje son halini almış ve 4 global teknoloji firması ile ortaklık kurmuştur. 2017 yılında resmi ürün satışlarına başlanmış, proje halka açılmış ve 2 telekom şirketi ile ortaklık kurulmuştur.

Şuanda sirkülasyonda 4.073.684.635 adet NCASH bulunmaktadır ve bu sayı maksimum 10.000.000.000 adet olabilmektedir. NCASH token, $159.618.370 market hacmi ve $0,039 değeri ile market sıralamasında 102.sırada bulunmaktadır.


İlginizi Çekebilir

Blockchain Çalışma Prensibi

Blockchain Nasıl Çalışır?

Blockchain Nasıl Çalışır? Blockchain, şifrelenmiş bir veri tabanını ifade etmektedir. Blockchain ile alıcı ve satıcı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.