Anasayfa / Kripto Para / Huobi.pro Haftalık Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Huobi.pro Haftalık Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Huobi.pro Haftalık Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Merhaba Mangır takipçileri, bugün sizlere Huobi.pro borsasının yapmakta olduğu airdrop’tan bahsedeceğim.

Bildiğiniz gibi “airdrop” kavramının tam Türkçe karşılığı, “havadan düşen” , “havadan gelen” demektir. Yeni bir coin yada token üreten ekipler, ilk yatırım arzından (ICO dan) önce tanıtım amacıyla “airdrop” yapmaktadırlar.

Yaptıkları bu “airdrop”lar ile genellikle twitter sayfalarını beğenmenizi, telegram gruplarınıza katılmanızı isterler. Hatta davet ettiğiniz her kişi başına ekstradan ödül verirler.

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından olan Huobi.pro borsası da her hafta bu tarz etkinliklere imza atmakta. Fakat yapmanız gereken şey sadece Huobi youtube kanalını takip edip yayınlarına katılmak.

Peki bu “airdrop” tam olarak nasıl gerçekleşmekte?

Öncelikle Huobi.com ya da Huobi.pro sitesine girerek borsaya üye olmanız gerekmektedir. Üye işlemleri çok basittir. Fakat sizden hangi ülkeden olduğunuzu soracaktır. Sitenin Türkçe dil desteği bulunmasına rağmen lokasyonlar içerisinde Türkiye yoktur. Bu nedenle farklı bir ülke seçmeniz gerekmektedir.

Üye işlemlerinden sonra Youtube’dan üyeliğinizi açın ve Huobi Youtube sayfasını takip edin. Bu işlemleri yaptıktan sonra her Perşembe günü 07:00 – 08:30 tarihleri arasında yapılan yayınları izleyerek hediye coin kazanabilirsiniz. Bunun için şu işlem sırasını takip etmeniz gerekmektedir:

  1. Etkinlik Perşembe günleri 07:00 – 08:30 arasında yapılmaktadır ve sizin, yayına bu saatler içerisinde iştirak etmeniz gerekmektedir.
  2. Yayın yapılırken canlı sohbet kısmına herhangi bir mesaj gönderin ve Huobi.pro kullanıcı kimliğinizi içeren metni eklemeyi unutmayın. Tam metin şu şekildedir:

Huobi UID 12345678 @ VOTE FOR HADAX

  • Bu metindeki “12345678” yazılı rakamlar sizin kullanıcı kimlik numaranızı temsil eden örnek bir sayıdır. Bu sayıya Huobi’nin sitesinden “Kullanıcı Ayarları” kısmında ulaşabilirsiniz.
  • Bu metinde “VOTE FOR HADAX” şeklinde yazılan metin Huobi.pro tarafından o hafta için belirlenen etkinlik metnini temsil eden bir metindir. Her hafta değişmektedir. Güncel metni Huobi.pro’dan bulabilirsiniz.
  1. Canlı akışın sonunda, otomatik olarak tüm katılanların kullanıcı kimlik numaraları toplanmakta ve etkinliğe katılanlara o hafta hangi coin hakkında canlı yayın yapıldıysa o coinden hediye olarak belirtilen sayıda verilmektedir.

Gördüğünüz üzere aslında etkinliğe katılıp, kazanmak hiç te zor değil. Siz de haftada sadece 1 gün yarım saatinizi ayırarak bu güzide borsanın yapmış olduğu etkinlikten yararlanabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Blockchain Çalışma Prensibi

Blockchain Nasıl Çalışır?

Blockchain Nasıl Çalışır? Blockchain, şifrelenmiş bir veri tabanını ifade etmektedir. Blockchain ile alıcı ve satıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: