Anasayfa / Kripto Para / Genesis Vision (GVT) Nedir? GVT Token İncelemesi

Genesis Vision (GVT) Nedir? GVT Token İncelemesi

Genesis Vision (GVT) Nedir? GVT Token İncelemesi

Merhaba Mangır takipçileri,

Bu yazımızda sizle Genesis Vision (GVT) tokeni inceleyeceğiz. Genesis Vision “The next step in financal markets evolotion” yani “Finansal marketler evrimindeki bir sonraki adım” sloganıyla ortaya çıkmıştır. Genesis Vision, ERC 20 (Ethereum) altyapısını kullanan çoğu kişi için geleceği parlak görünen bir tokendir.

Blok zincir ve akıllı sözleşme teknolojisi üzerine kurulmuştur. Bilgi ve şeffaflık eksikliğinin sonucunda oluşan güven eksikliğini gidermek için ortaya çıkmıştır. Tüm yatırımcıları, portföy yöneticilerini, brokerleri ve alış-satışları tek bir merkeziyetsiz ağ üzerinde toplamayı hedefleyen güven platformudur.

ICO’dan yaklaşık $3 milyon kazanarak piyasaya giriş yapan Genesis Vision ekibi, yatırım danışmanlarını, brokerleri ve yatırım menajerlerini aynı şeffaf (transparan) platformda toplamayı amaçlıyor. Telefondan bile takip edilebilecek bu platformda işlemlerin çok kolaylıkla yapılacağını söylüyorlar.

Takımında önemli isimlerin olduğu Genesis Vision ekibinin başında ise Ruslan Kamensky var diyebiliriz. Ruslan Kamensky GVT ekibinin kurucu ortağı ve geliştirici kuruş başı. 7 yıldan fazla süredir finansal yazılımlar üzerine geliştirici olarak çalışmakta. Geliştirdiği ticaret sistemlerini göz önüne alırsak bu coin için çok kıymetli bir insan olduğunu söyleyebiliriz.

GVT’yi; Binance, Ovis, Kucoin, Hotbit ve HitBTC borsalarından alabilir ve ERC 20 tabanlı olduğundan dolayı Ethereum tabanlı cüzdanlarda saklayabilirsiniz.

GVT’nin şuan ki değerine bakacak olursak, coin market sıralamasında $81.431.653 ile 182.sırada olduğunu görebiliriz. Piyasada sirkülasyon halinde olan 3.726.781 GVT, toplamda ise 4.436.644 GVT bulunmaktadır. Bu denli düşük adetli, kadrosu sağlam ve misyonu düzgün olan bir tokenin makale yazılırken değeri $23’dır.


İlginizi Çekebilir

Blockchain Çalışma Prensibi

Blockchain Nasıl Çalışır?

Blockchain Nasıl Çalışır? Blockchain, şifrelenmiş bir veri tabanını ifade etmektedir. Blockchain ile alıcı ve satıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: