Anasayfa / Girişimcilik / Yeni Witcher oyunundaki madalyon hangi okula ilişkin?

Yeni Witcher oyunundaki madalyon hangi okula ilişkin?

CD PROJEKT RED, dün yaptığı paylaşımla birlikte The Witcher serisinin yeni oyununu geliştirmeye başladıklarını duyurdu. Üstelik bunu Epic’in de yardımlarıyla birlikte Unreal Engine 5 ile birlikte yapacak. Lakin dün, oyundan çok paylaşılan poster fotoğrafındaki kolyenin neyi temsil ettiği konuşuldu. Bugün ise şirketin yöneticisi Marcin Momot yaptığı bir paylaşımla tezlerden birini doğruladı.

Yeni Witcher oyunu Vaşak Okulu odaklı olacak!

Üretimin ayrıntıları şimdi paylaşılmadığı için kimse net bir bilgi paylaşamıyor. Ancak CD Projekt ile Epic Games ortasındaki iştirakten doğacak bu yeni Witcher oyununa ilişkin poster paylaşıldığı vakit, bir kısmı kara gömülü olan madalyonun Geralt’ın Wolf School’una (Kurt Okulu) ilişkin olmadığı anlaşılıyordu.

Yani yeni gelecek oyunun Geralt’dan bağımsız olacağı katılaştı. Bir çok kişi ise direkt olarak Kedi Okulu’na (Cat School) ilişkin olduğunu öne sürdü. Keza kitaplarda da oyunda da bununla karşılaşmıştık bu sebeple mantıklı bir açıklama olabilirdi.

Lakin daha sonra bir kişi, madalyonun daha çok The Witcher 3 olaylarından ve Geralt’ın dahil olduğu Kurt okulunun dağılmasından sonra Kedi Okulu üyeleri ile Lambert tarafından kurulan ya da öbür bir bakış açısıyla Kedi Okulu’nun ıslahat edilmesiyle ortaya çıkan Vaşak Okulu’na ilişkin olabileceğini söyledi.

Bunun üzerine CD PROJEKT RED Global Topluluk Yöneticisi Marcin Momot, Vaşak Okulu savını öne süren kullanıcının tweet’ini olumlu bir halde baş sallayan adam Gif’i ile yanıtladı. Münasebetiyle Vaşak Okulu olacağını doğrulamış oldu. Fakat dediğimiz üzere oyunun rastgele bir noktada Geralt ya da Ciri’ye atıfta bulunacağına yahut büsbütün bağımsız gideceğine dair bir bilgi bulunmuyor.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yahut yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.