Anasayfa / Girişimcilik / Yeni Suicide Squad’ı bekleyenler için berbat haber

Yeni Suicide Squad’ı bekleyenler için berbat haber

Suicide Squad: Kill the Justice League oyunu için üzen bir açıklama yapıldı. 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan Suicide Squad oyunun 2023 baharına ertelendiği duyuruldu. Açıklama, geliştirici firma Rocksteady Studios’un yöneticisi Sefton Hill’den geldi.

Yeni Suicide Squad oyunu, Rocksteady Studios’un Batman: Arkham Knight’tan bu yana yayınladığı birinci büyük proje olacak. Lakin Rocksteady direktörü Sefton Hill, yeni projenin 2023’e ertelendiğini ve gelecek yılın başlarında piyasaya sürmek istediklerini söyledi.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi ne vakit?

Rocksteady direktörü Sefton Hill Twitter’da yaptığı açıklamada, Suicide Squad: Kill the Justice League çıkış tarihinin ertelendiğini lisana getirdi. Hill, bu ertelemenin hudut bozucu olduğunu söylese de, en güzelini yapmak için daha fazla vakte gereksinim duyduklarını belirtti.

Rocksteady’nin yaratıcı yöneticisi ve kurucu ortağı Sefton Hill, Suicide Squad: Kill the Justice League’i erteleme kararını geliştiriciler için güç bir karar olarak nitelendirdi ve oyunculara sabırları için teşekkür etti. Hill’in açıklaması şu formdaydı:

“Suicide Squad: Kill The Justice League’i Bahar 2023’e ertelemek için güç bir karar aldık. Gecikmenin hudut bozucu olduğunu biliyorum, ancak vakit elimizden gelenin en güzelini yapmak için işliyor. Kaosu Metropolis’e getirmek için sabırsızlanıyorum. Sabrınız için teşekkürler.”

Kill the Justice League isimli oyun birinci olarak 2020’de duyuruldu ve o zamanki açıklamaya nazaran 2022’de oyuncularla buluşacaktı. Harley Quinn, Shark King, Deadshot ve Captain Boomerang’ı içeren Suicide Squad: Kill the Justice League, hükümetin talimatıyla Metropolis’e gidiyor ve Justice League ile savaşa giriyordu.

Şayet bir erteleme daha olmazsa Suicide Squad’un yeni oyunu Kill the Justice League PC, PS5 ve Xbox Series X/S için 2023 yılının bahar devrinde çıkış yapacak.

Pekala ya siz Suicide Squad: Kill the Justice League’in çıkış tarihi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum yapabilir ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.