Anasayfa / Girişimcilik / Yeni jenerasyon konsollar için fiyatsız Resident Evil muştusu

Yeni jenerasyon konsollar için fiyatsız Resident Evil muştusu

Japonya merkezli oyun geliştiricisi Capcom üç adet Resident Evil üretiminin yeni kuşak konsollara geleceği muştusunu verdi. Şirket; Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7 Biohazard’ın birçok yükseltme ve görsel geliştirmesiyle birlikte PS5 ve Xbox Series X/S’te oynanabilir olacağını duyurdu.

Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7 ray tracing, gelişmiş kare suratı takviyesi, 4K çözünürlük üzere gelişmiş görsel iyileştirmeleriyle PlayStation 5 ve Xbox Series X’e gelecek. Ayrıyeten oyunların PS4 ve Xbox One sürümlerine sahip olanlar, fiyatsız yükseltme fırsatıyla yeni kuşak konsollarda oynayabilecek.

PlayStation 5 ve Xbox Series X’e Resident Evil 2, 3 ve 7 geliyor

2022 yılı içerisinde yeni kuşak konsollar için sunulacak Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7, binlerce oyuncuyu sevindirecek gelişmelerle geliyor. Şayet bu üç oyundan birine sahipseniz, PS5 ve Xbox Series X/S’te de birebir oyunu rastgele bir fiyat ödemeden deneyebilirsiniz.

Ayrıyeten oyunların PS5 sürümleri, DualSense Haptics (dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyici) özelliğini destekleyecek. Yenilenmiş oyunların fragmanları şimdi yayınlanmadı, lakin Capcom tarafından birkaç ekran imajı paylaşıldı.

Capcom’un RE Engine oyun motoru sayesinde bu üretimlerin üçü eski jenerasyon konsollarda pek tatmin edici manzara kalitesine sahipti, lakin ray tracing, gelişmiş kare suratı dayanağı, 4K çözünürlük üzere yenilikler oyun tutkunlarını kesinlikle heyecanlandıracak.

Resident Evil 2, Resident Evil 3 ve Resident Evil 7 halihazırda PS4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir durumda. Yeni jenerasyon konsollar için ise 2022’nin sonuna yanlışsız gelmesi bekleniyor.

Yeni jenerasyon konsollarla birlikte sunulacak olan fiyatsız Resident Evil yükseltmesi hakkındaki fikirlerinizi SDN Forum‘da yahut yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: