Anasayfa / Girişimcilik / Yeni jenerasyon Cyberpunk 2077 ve Witcher 3 bekleyenlere makûs haber!

Yeni jenerasyon Cyberpunk 2077 ve Witcher 3 bekleyenlere makûs haber!

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 için yeni jenerasyon yükseltmesi geliştirmeye devam ediyor. Bilhassa Cyberpunk 2077‘nin çıkışı ile hayranlarını hayal kırıklığına uğratan şirket, sevenlerini tekrar üzeceğe benziyor. Yeni kuşak oyun dünyasına hazırlanmaya çalışan üretimlerden berbat haber geldi.

Şirket Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile güncellemelerin ertelendiğini açıkladı. Net bir tarih verilmeyen ertelemenin sebebi de tam olarak açıklanmazken, birtakım hayranlar durumu, kinayeli bir formda, hayli olağan karşıladı.

Yeni kuşak Cyberpunk 2077 ve Witcher 3 2022’de çıkacak

Hayranlarına özür bildirisi yayınlayan CD Projekt Red, yoğunluğu en yanlışsız biçimde kullanmak istediklerini belirtti. Dertsiz bir nizamda güncellemeleri sunmak isteyen stüdyo, açıklamasında şunlara yer verdi:

Sayın arkadaşlar,

Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3: Wild Hunt için planlanan hayli değerli yeni kuşak güncellemelerimiz bulunmakta. Oyunlarda vazife alan çalışma takımımızın tavsiyeleri doğrultusunda, iki üretim için de hazırlanan yükseltmeleri, 2022‘ye ertelemiş bulunmaktayız.

Birinci maksadımız, Cyberpunk 2077 için planlanan güncellemeyi 2022’nin birinci çeyreğinde sizlere sunmak. Çabucak gerisinden ikinci çeyrekte de The Witcher 3: Wild Hunt yükseltmesini hazır hale getireceğiz.

Bunu en hakikat halde yapmak istiyoruz.

Cyberpunk 2077 için en geç Mart 2022‘nin sonu işaret edilirken, The Witcher 3 hayranları biraz daha beklemek durumunda kalacak. Erteleme her ne kadar hayranların canını sıkmış olsa da, birtakım oyuncular CD Projekt Red‘in bu davranışına alıştıklarını belirttiler. Bilhassa Cyberpunk 2077‘nin çıkış sürecinde yaşananlar, firmaya olan inancı bir epey sarstı.

Yeni jenerasyon konsollar için fiyatsız olarak yayınlanacak güncelleme, PC oyuncularına da uğrayacak. Grafiksel manada daha çağdaş gözükmesi planlanan üretimler, aşikâr başlı kusur düzeltmelerine de sahip olacaklar. Bilhassa Cyberpunk 2077 için gelecek tamiratlar epey merak edilmekte. Çünkü üretim, çıkışından bu yana aldığı birçok güncellemeye karşın kimi hususlarda düşünce yaratabiliyor. Artık piyasaya eser çıkarırken daha denetimli olacak olan CD Projekt Red bakalım oyuncuların gönlünü almayı başaracak mı?

Pekala sizler bu erteleme kararını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce stüdyo, pürüzsüz bir yeni kuşak tecrübesi sunabilecek mi? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: