Anasayfa / Girişimcilik / Yeni Hitman taşınabilir oyunu için geri sayım başladı! İşte çıkış tarihi

Yeni Hitman taşınabilir oyunu için geri sayım başladı! İşte çıkış tarihi

Oyun dünyasının sevilen serilerinden Hitman, çok yakında yeni taşınabilir oyunu ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2014 yılında oyuncuların beğenisine sunulan ve hayli beğenilen Hitman: Sniper’ın devamı niteliğindeki üretimle ilgili bir müddet evvel beklenen haber geldi. İşte ayrıntılar…

Yeni Hitman taşınabilir oyunu çıkış tarihi: 4 Mart 2022

Geçtiğimiz yılki E3 fuarında duyurulmasının akabinde sessizliğe gömülen yeni Hitman taşınabilir oyunu için beklenen haber geldi. Square Enix, Hitman Sniper: The Shadows olarak isimlendirilen üretimin 4 Mart‘ta Android ve iOS platformları için çıkış yapacağını duyurdu.

Bilindiği üzere daha evvel Hitman Sniper Assassins olarak bilinen taşınabilir oyun, isim değişikliği kararının akabinde E3 2021’de Hitman Sniper: The Shadows ismiyle karşımıza çıktı. Şu an için ön kayıt sürecinde bulunan üretimi oynaması ise fiyatsız olacak.

Hitman Sniper: The Shadows, bir noktada serinin hayranlarını üzecek. Çünkü bugüne dek kel ve barkodlu başı ile bizlere eşlik eden Casus 47’yi yeni oyunda göremeyeceğiz. Geçtiğimiz yıl yayınlanan fragmanda casusun ortadan kaybolduğuna değinen ICA lideri Diana Burnwood, yaklaşmakta olan global tehditi önleyebilmek için “The Shadows” isimli yüksek vasıflı bir üniteden oluşan 6 suikastçıyı işe alıyor.

Oyuncular, belirlenen maksatları etkisiz hale getirebilmek için birbirinden farklı yetenekleri bulunan bu 6 suikastçıyı da seçebilecek. Öte yandan yeni oyunda grafik, öykü, oynanış ve harita üzere hususlarda kıymetli değişikliklerin yapıldığını da belirtelim.

Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok yakında çıkış yapması beklenen Hitman Sniper: The Shadows taşınabilir oyunundan neler bekliyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: