Anasayfa / Girişimcilik / Yeni Call of Duty argümanları için açıklama geldi!

Yeni Call of Duty argümanları için açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde Bloomberg tarafından yayınlanan bir haberde, bir sonraki Call of Duty oyununun erteleneceği yani 2023 yılının boş geçileceği belirtildi. Şirketin oyunu çok daha heyecan verici bir hale getirmek istediği ve yeni içerikler ile zenginleştirmek için ertelemeyi düşündüğü söz edildi.

Bu erteleme savının ana münasebetlerinden birisi de, önümüzdeki yıl şirketin Microsoft tarafından yaklaşık 70 milyon dolara satın alınacak olmasıydı. 2023 yılında rastgele bir Call Of Duty oyununun piyasaya sürülmemesi yıllardır devam eden bir geleneğin bozulması manasına geliyor.

Activision: Yeni Call of Duty oyunu ertelenmeyecek!

Lakin bu sav için karşılık gecikmedi ve Activision cephesinden mevzuyla ilgili resmi açıklama geldi;

“Bu yıl, gelecek yıl ve sonrası için heyecan verici, özel ve oynaması fiyatsız Call of Duty oyunlarına dair planlarımız var. Hususa dair basında yer alan ve aksini tez eden haberler asılsızdır. Süreç içerisinde planlarımıza dair daha fazla detay paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Şayet tez gerçek çıksaydı, 2005’ten bu yana her yıl yeni bir oyun ile karşımıza çıkan Call Of Duty serisinde birinci sefer bir yıl oyunsuz geçecekti. Yapılan açıklama ile neredeyse 20 yıllık bu geleneğin bozulmayacağı doğrulandı.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: