Anasayfa / Girişimcilik / Xbox Gold Şubat 2022 oyunları belirli oldu!

Xbox Gold Şubat 2022 oyunları belirli oldu!

Xbox Games with Gold, Xbox Live ve Game Pass Ultimate abonelerine ayda dört fiyatsız oyun veriyor. Son yıllarda Xbox topluluğu üyeleri, tanınan olmayan kolay oyunlar armağan ettiği gerekçesiyle Microsoft’a yönelik ağır tenkitlerde bulunuyor.

Kullanıcıların gözündeki olumsuz imajını düzeltmek için çalışan Microsoft, YouTube kanalında yayınladığı tanıtım görüntüsüyle Xbox Games with Gold abonelerine Şubat ayında armağan edeceği oyunları duyurdu. Her vakit olduğu üzere iki Xbox 360 oyunu, geriye dönük uyumluluk özelliğiyle Xbox One ve Xbox Series S|X platformlarında da oynanabiliyor.

Xbox Gold aboneleri Şubat ayında hangi oyunlara kavuşacak?

Microsoft’un her ay Xbox sahiplerine Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate kapsamında verdiği ikramlar devam ediyor. Resmi YouTube kanalı aracılığıyla bir tanıtım görüntüsü yayınlayan şirket, Şubat ayında vereceği oyunları resmen duyurdu.

Bu ay sunulan oyunların toplam pahası dolar cinsinden 56 dolar, Türk Lirası cinsinden 151 TL yapıyor. İşte Xbox Games with Gold Şubat 2022 oyunları:

  • Broken Sword 5: The Serpent’s Curse: 1 Şubat’tan 28 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.
  • Hydrophobia: 1 Şubat’tan 15 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.
  • Band of Bugs: 15 Şubat’tan 28 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.
  • Aerial_Knight’s Never Yield: 16 Şubat’tan 15 Şubat’a kadar kataloğa eklenebilecek.

Şayet Xbox Games with Gold kapsamındaki oyunlar kâfi gelmiyorsa, Game Pass Ultimate hizmetine abone olabilirsiniz. “Oyunların Netflix’i” olarak anılan Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold ve Xbox Cloud Gaming dahil olmak üzere Xbox ve PC için Game Pass’teki yüzlerce oyunu kapsıyor. Ayrıyeten Xbox Games with Gold’u da bünyesinde barındırıyor.

Pekala sizler Microsoft tarafından bu ay ikram edilen oyunlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce liste geçtiğimiz aylara nazaran güçlü mü yoksa zayıf mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: