Anasayfa / Girişimcilik / Xbox Game Pass’ten 6 oyun ayrılıyor!

Xbox Game Pass’ten 6 oyun ayrılıyor!

Xbox Game Pass yakın vakitte bünyesine birtakım yeni oyunlar ekliyor. Bunun yanında da 6 tane oyunu çıkarıyor. Çıkan oyunlar ortasında hayli kaliteli üretimler yer aldı. Bu yüzden ötürü hizmetten ayrılmadan evvel onları son bir kere deneyimlemek isteyebilirsiniz.

Game Pass, Contrast, Telling Lies ve Dreamscreaper isimli oyunları Şubat ayının başında kazandı. Bunların tümünü de konsol ve bulut üzerinden sağladı. Son ikisi ayrıyeten PC tarafına da geldi. Hizmet, 10 Şubat‘ta Skul: Hero Slayer, CrossfireX, The Last Kids on Earth and Staff of Doom, Besiege ve Edge of Eternity‘i bünyesine katıyor.

Control, Xbox Game Pass bünyesinden çıkıyor

15 Şubat‘ta Xbox Game Pass, Code Vein, Control, The Falconeer, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Project Winter ve The Medium isimli kaliteli üretimleri kaybediyor. Bunlardan kimileri dünya çapında hayli ses getiren üretimler olmuştu. Game Pass’ten ayrılmaları oyuncuları bir nebze üzdü.

Şirket, Activision Blizzard’ı satın aldı

Bu değişiklik son vakitlerde Microsoft‘un gerçekleştirdiği tek hareket değildi. Şirket yakın vakitte World of Warcraft, Call of Duty ve Cand Crush üzere görüntü oyun tarihinin en büyük oyunlarından kimilerini geliştiren Activision Blizzard‘ı bünyesine kattı. Bu noktada Microsoft’un bu yıl için oyun planları haliyle oyuncular tarafından merak edilmeye başlandı.

Sizler Xbox Game Pass‘ten ayrılan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: