Anasayfa / Girişimcilik / Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunlar sızdırıldı

Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunlar sızdırıldı

Xbox Game Pass, aylık abonelik sistemiyle birlikte en sevilen oyunları oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. Bulut tabanlı bu hizmetin şubat ayında bünyesine ekleyeceği oyunlar açıklanmıştı, lakin sızdırılan yeni bilgilere nazaran Xbox Game Pass, kütüphanesine en az 5 yeni oyun daha eklemeye hazırlanıyor.

Kelam konusu bilgiler, daha evvel Xbox Game Pass ve Epic Games’de çıkacak oyunlar için nokta atışı bilgiler sızdıran billbil-kun isimli bir kullanıcıdan geldi. Şayet savlar hakikat çıkarsa, Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyunların başında Total War: Warhammer yer alıyor.

Xbox Game Pass Şubat 2022 oyunları açıklandı

Total War: Warhammer’ın Steam fiyatı 345 TL

Billbil-kun, oyun dünyası hakkındaki tüm argümanları dealabs isimli bir forum sitesinden yayınlıyor ve Fransız kullanıcının bugüne kadar söylediği birçok şeyin gerçek çıktığını söylemekte yarar var. Billbil-kun’un son söylediklerine nazaran Xbox, Game Pass kütüphanesine toplam pahaları Steam’de 915,39 TL olan 5 yeni oyunu eklemeye hazırlanıyor.

Kütüphaneye eklenecek oyunların başında, Total War: Warhammer yer alırken, geçtiğimiz yaz aylarında çıkan ve büyük ses getiren Madden NFL 22’nin de listede olduğunu söyleyelim. Sızdırılan bilgilere nazaran Xbox Game Pass’te yer alacak oyunların tam listesi ise şöyle;

  • Total War: Warhammer
  • Madden NFL 22
  • Roboquest
  • Üstün Mega Baseball 3
  • Galactic Civilizations III

Geçtiğimiz günlerde 25 milyon aboneye ulaştığını duyuran Microsoft, kütüphanesini zenginleştirmek ismine büyük çalışmalar yapmaya devam ediyor. Hatta şirketin Activision ile görüşmelere devam ettiği ve yakın vakitte Activison oyunlarını bünyesine ekleyeceği de konuşulanlar ortasında.

Oyuncu kitlesi için sağlam adımlar atan Microsoft’un üstte bahsettiğimiz 5 oyunu, şubat ayı bitmeden oyuncularıyla buluşturması bekleniyor. Lakin net bir tarihin şimdi katılaşmadığını de belirtelim.

Total War: Warhammer III’ü birinci olarak Xbox Game Pass’te piyasaya sürmeye hazırlanan Microsoft’un bu atılımını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: