Anasayfa / Girişimcilik / Wordle Türkçe, artık yalnızca Bundle’da

Wordle Türkçe, artık yalnızca Bundle’da

Türkiye’nin en tanınan haber uygulaması Bundle, Wordle Türkçe’yi bünyesine dahil etti. Haber okuru ile bulmaca kitlesinin kesiştiği iç görüsü ile yeni sürümünde bulmaca ve bilgi yarışları da bulundurmayı planlayan Bundle, bu bahiste birinci adımını attı.

Wordle Türkçe, Bundle’da oynanabilir oldu

Türkiye’de de günden güne tanınan hale gelen Wordle Türkçe, artık yalnızca Bundle bünyesinde oynanacak. Wordle Türkçe, ilerleyen vakitlerde hayata geçireceğimiz Bundle Games’in birinci kıymetli teşebbüsü.

Bilgiye ulaşmayı seven kitlenin ayrıyeten bulmacalarla yakından haşır neşir olduğu bilgisi yeni değil. Wordle Türkçe atılımı sonrasında bulmaca ve bilgi yarışlarında vakit geçirmekten hoşlanan kitleyi bir sefer daha kucaklayan Bundle, Bundle Games ile ileride bu alana daha fazla yatırım yapacak.

Fatih Kadir Akın’ın lisanımıza kazandırdığı, 445 bin faal kullanıcıya sahip Wordle Türkçe’nin, Bundle kullanıcısına ulaştıktan sonra daha da tanınan hale geleceğine hiç kuşkumuz yok. Wordle Türkçe’ye buradan ulaşabilirsiniz.

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Wordle oynuyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: