Anasayfa / Girişimcilik / Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?

Warzone’a büyük güncelleme yolda! Neler gelecek?

Call of Duty: Warzone şu sıralar en tanınan battle-royale oyunlarından biri. Bu tıptaki oyunlar, her ne kadar oyuncu kaybediyor olsalar da Warzone yıkılmayan kale. Oyunun en çok eleştirilen tarafları olan olan zayıf hile müdafaası ve harita sayısı, yolda olan güncelleme ile çözülecek. Oyuncuların heyecanla beklediği güncellemenin yayın tarihi ve ayrıntıları haberimizde.

Büyük Warzone güncellemesi, Pacific haritasını ve yeni hile müdafaasını getirecek

Call of Duty: Çağdaş Warfare serisinin bir modülü olan Warzone, oynaması fiyatsız olduğu için yüksek oyuncu sayılarına ulaşabildi. Erişmesi fiyatsız olan bu oyun için hatırı sayılır güçte bir sisteme ve geniş kapasiteli bir diske gereksiniminiz var. 2021 yılında olmamıza karşın Warzone, oyuncu sözlüğüne yetersiz disk ihtarını kazıdı. Şu an oyunun olağandışı düzeydeki boyutu için tahlil olmasa da en çok eleştirilen iki özelliği daha uygun olma yoluna gidiyor.

Warzone güncelleme ayrıntıları

Activision’ın yayınladığı blog yazısına nazaran büyük güncelleme, 2 Aralık’ta çıkacak. Güncelleme ile oyuna eklenecek olan Pacific haritasıyla ilgili küçük bir aktifliği daha erkenden; 25 Kasım’da göreceğiz. Güncelleme ile gelen en değerli yenilik bu harita üzere görünüyor.

Warzone oyununa güncelleme ile gelecek Pacific haritası

Haritadan sonra en büyük yenilik ise daha uygun hile müdafaası. Warzone’un bilhassa PC tarafındaki en büyük sorunu hile problemleri olmuştur. Oynaması fiyatsız oyunların belası olan hileler, bugüne dek Activision tarafından sayısız kere kınanmıştı. 2 Aralık’ta gelecek güncelleme ile daha uygun bir hile müdafaa sistemine geçileceği söylendi. Ricocheat ismindeki bu yeni sistemin ne kadar tesirli olacağını merak ediyoruz.

Güncelleme boyutu şimdiden göz korkutuyor

Bu büyük güncellemenin evrak boyutu ile ilgili bilgi olmasa da oyuncular, deneyimlerine dayanarak kendini hazırlıyor. Çünkü Warzone’a gelen küçük güncellemeler bile 50GB üzere sıkıntıdan çıkartan boyutlarda olabiliyor. Yılın en büyük güncellemesinden bahsettiğimiz için güncelleme boyutunun oldukça fazla olacağını varsayım ediyoruz.

Warzone için SSD tavsiye edilse de oyun 250GB bir diske sığamadığı için ek masraf oluşturuyor. Konsol tarafına baktığımızda ise PlayStation 5‘in 825GB olması, Warzone’un nereye sığacağı konusunda konsolcuları paniğe sokuyor.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: