Anasayfa / Girişimcilik / Valve, Steam Sonbahar ve Kış indirimleri tarihlerini yayınladı

Valve, Steam Sonbahar ve Kış indirimleri tarihlerini yayınladı

Steam ve birçok dijital oyun satan platform kendilerine has indirim tarihlerine sahipler. Aslında Valve’ın bunu gelenek haline getirmesi, öbür dijital oyun satan platformları harekete geçiriyor. Olağanda Steam’in indirim tarihleri iddialar yahut sızıntılar üzerinden ortaya çıkar lakin bu kere Valve herkesi şaşırtarak indirim tarihlerini yayınladı.

Steam Sonbahar indirimleri Kasım ayında başlıyor

Steam’in gerçekleştirdiği büyük indirim tarihleri dünya çapındaki birçok geliştiricinin iştirakiyle gerçekleşiyor. Geliştirici gruplara evvelce bildirilen bu tarihleri onların hazırlanmasını sağlıyor. Birçok büyük ve küçük bütçeli oyun Steam’in indirim vakitlerinde büyük oranda indirime sahip oluyor.

Steam’in indirim tarihleri şu biçimde:

  • Steam Sonbahar İndirimi | 24-30 Kasım 2021
  • Steam Kış İndirimleri | 22 Aralık 2021 – 5 Ocak 2022

Valve’in yayınladığı tarihler yayıncılar ve geliştiriciler için bir rehber olması planlanıyor elbette her geliştirici ve yayıncı indirimlere katılmak zorunda değil. Ama bu durum tüm oyun topluluğunu bir hazırlık içine sokuyor. Olağan ki, bunlar yalnızca Valve’in büyük indirim günleri için tarihler. Bunlar ortasında evvelce onaylanmış, Steam Cadılar Bayramı İndirimi 28 Ekim‘de başlıyor.

Epic Games Store ise halihazırda bir Cadılar Bayramı İndirimi yapıyor. Epic Games Store’un Cadılar Bayramı İndirimi sayfasına bu ilişkiden ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: