Anasayfa / Girişimcilik / Valheim’a yeni bir harita güncellemesi geliyor!

Valheim’a yeni bir harita güncellemesi geliyor!

Viking temalı hayatta kalma oyunu Valheim, çıktığı periyottan bu yana popülerliğini sürdürüyor. Düşük grafiklerle sunduğu oynanış çeşitliliği oyuncular üzerinde uygun bir tesir bırakmıştı. Artık ise yeni bir harita ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Iron Gate Studio, Cuma günü bir geliştirici blogunda yazı paylaştı. Şu anda grup bir sonraki öncelikleri olduğunu tez ettikleri Mistlands biyomu üzerinde çalışmalarını yürütüyor. Manzaralarda gözüktüğü üzere yer gizemli, karanlık ve ağaçlarla dolu olacak.

Mistlands biyomunun tasarımı konsept olarak paylaşıldı

Grup şu vakte kadar biyom güncellemesinin epeyce fazla vakit aldığını belirtti. Dağ bölgesine de gizemli bir ekleme yapacaklarını da ek güncelleme planı olarak paylaştılar. Şimdi biyomun tasarımı katılaşmamış olsa da Iron Gate Studios genel konsepti oyunculara göstermek için birtakım görseller paylaştı.

Iron Gate Studio geliştiricileri gelecekle alakalı çeşitli şeyler araştırdıklarını belirtti. Bunun dışında aşağıdaki kelamlara yer verdi:

Richard’ı Twitter üzerinden takip edenler bir sonraki büyük biyom güncellememiz olacak Mistlands için arazi ve doku üzerinde deneyler yaptığımızı fark etmiş olabilir. Lakin bunun şimdi sonuncu bir sürüm olmadığını ve Mislands’ın tam olarak nasıl görüneceğini anlamadan evvel değişebileceğini unutmayın.

Valheim birinci olarak Şubat ayında erken erişim olarak piyasaya çıktı. O vakitten beri stüdyo için büyük bir muvaffakiyete ulaşarak 7 milyon kopya sattı. Bu muvaffakiyet da Iron Gate Studio‘yu hazırlıksız yakaladı. Bu nedenle stüdyonun geliştirme maksatlarında birtakım değişikliklere yol açtı.

Sizler Valheim hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: