Anasayfa / Girişimcilik / Ünlü YouTuber, kendi oyun stüdyosunu kurdu!

Ünlü YouTuber, kendi oyun stüdyosunu kurdu!

Oyu dünyasının mutfağına bir içerik üreticisi daha dahil oldu. Sert yorumları ile isminden sıkça kelam ettiren Dr. Disrespect (Guy Beahm), kendi oyun firmasını kurdu. Piyasaya yeni bir imal sürmeye hazırlanan içerik üreticisi, grubuna de epeyce değerli isimleri dahil etti.

Call of Duty ve Halo üzere üretimlerde çalışan isimlerle işbirliği yapacak olan Dr. Disrespect’in birinci oyunu da detaylanmaya başladı. Guy Beahm, çok oyuncu odaklı bir imal hazırlıyor.

Dr. Disrespect, Midnight Society’i kurdu

Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile gelişmeleri duyuran YouTuber, büyük bütçeli bir üretimle sevenlerini karşılayacak. AAA sınıfında olması beklenen oyunun ardında hayli kıymetli isimler de yer alıyor. Call of Duty serisinin baş yaratıcılarından Robert Bowling ve Halo 5‘in çok oyunculu modunda baş dizayncı olan Quinn Delhoyo, projede yer alacaklar. Bununla birlikte Midnight Society’nin birinci oyunu olacak üretim, şimdi bir isme kavuşmasa da birtakım ayrıntılarını oyun dünyasına sundu.

Çok oyunculu bir imal için kolları sıvayan stüdyo, bir birinci gerçekleştirmek istiyor. Birinci gelen bilgilere nazaran grup, dünyanın gördüğü en büyük çevrimiçi oyunu için kolları sıvayacak. Ayrıyeten oyunun topluluk odaklı olacağı da öğrenilen ayrıntılar ortasında. Projenin direktörlüğünü üstlenen Dr. Disrespect‘e nazaran, grup oyun dünyasındaki istikrarları değiştirecek. Başarılı yayıncı yeni şirketin, sanayide son 10 yılda standart hale gelen her şeyi değiştireceğini tez ediyor.

Şimdi erken etapta olan oyunun ismi ve çıkış tarihi de aşikâr değil. Lakin ortaya çıkan bilgilere nazaran Midnight Society, erken erişim konusunda da epey ısrarcı. Topluluk odaklı bir oyun geliştirmek isteyen şirket, büsbütün oyuncu geri dönüşlerine nazaran sistemini büyütmek istiyor.

Tek düze yayıncılıktan sıkıldığını belirten Dr. Disrespect, oyunculara paha verdiklerini belirtti. Başarılı içerik üreticisi, oyuncularla birlikte büyütecekleri sistemin, tekrar oyunu deneyimleyenlere epeyce büyük sürprizleri olacağını da açıkladı. Bakalım Midnight Society, vadettiği üzere oyun kesimini değiştirebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Pekala sizler bu hususta neler düşünüyorsunuz? Sizce Midnight Society başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: