Anasayfa / Girişimcilik / Uncharted Legacy Of Thieves Collection’un fiyatı muhakkak oldu!

Uncharted Legacy Of Thieves Collection’un fiyatı muhakkak oldu!

Sony, Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın 28 Ocak’ta PS5 için çıkış yapacağını duyurdu. Şirket, ayrıyeten grafik seçenekleri, oyunun fiyatı ve yeni sürüme yükseltme yolları üzere bilgiler verdi. Oyunun DualSense denetimcisinin özel yeteneklerini kullanacağını da belirten Sony, şu an için PC sürümünün çıkış tarihi hakkında bilgi vermedi.

Uncharted Legacy Of Thieves, üç grafik moduyla geliyor

PS5’te Legacy of Thieves Collection, oyuncuların çözünürlüğe mi yoksa kare suratına mı odaklanmak istediklerini seçmelerine imkan tanıyan üç grafik seçeneğine sahip olacak. Performans+ modu için 1080p çözünürlük vadeden Sony, Performans Modunda çözünürlükle ilgili rastgele bir açıklama yapmadı. Oyun, an prestijiyle PlayStation Store’da 439 TL etiketiyle ön siparişe açılmış durumda.

Sony, Legacy of Thieves Collection’ın PS5’in SSD’si sayesinde hiç olmadığı kadar kısa yükleme mühletlerine sahip olduğunu belirtti. Bununla birlikte PS5 için özel olarak çalışan Sony, DualSense’in haptic feedback ve geri yansımalı tetik özelliklerini de kullanacaklarını belirtti.

Uncharted Legacy Of Thieves grafik modları:

Fidelity Modu: 4K monitörü yahut televizyonu olanlar için tasarlanan Fidelity Modu, serinin çarpıcı ortamlarının ve detayların keyfini çıkarmak isteyenlere özel… Bu mod 4K çözünürlüğü 30 FPS gaye kare suratında sunacak.

Performans Modu: Oyuna gelen PS4 yamasıyla birlikte sunulan performans modu, 60 FPS kare suratını çözünürlükten bir ölçü feragat ederek sunuyor.

Performans+ Modu: Mümkün olan en akıcı oyun tecrübesini talep edenler ve çözünürlük düşüşünü sorun etmeyenler için tasarlandı. 1080p çözünürlükte 120 FPS kare suratını hedefleyen bu mod, PS5’e özel olarak tasarlandı.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, 28 Ocak 2022 tarihinde PlayStation 5 sahipleri için piyasada olacak. Uncharted 4 sahipleri, 10 dolar fark ödeyerek oyunun Legacy of Thieves Collection sürümüne yükseltebilecekler. Oyunun PC sürümünün çıkış tarihi şu an için meçhul.

Pekala sizler Uncharted: Legacy of Thieves Collection hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun PC’ye ne vakit gelecek? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: