Anasayfa / Girişimcilik / Ubisoft, Far Cry 6 oyuncuları ile dalga geçti!

Ubisoft, Far Cry 6 oyuncuları ile dalga geçti!

Far Cry 6 oyuncuları farklı bir sürprizle karşılaştı. Ubisoft yapımı, birincil şahın nişancı (FPS) oyunu, çıkışı ile gündemin merkezine yerleşmeyi başardı. İmale olan ilgiyi canlı tutmak isteyen şirket, görünüşe nazaran farklı bir teşvik anlayışına girdi.

Oyunu kapatan oyunculara aktüel olarak bildiri atan Ubisoft, duruma nazaran farklı reaksiyonlar verebiliyor. Bilhassa Far Cry 6‘dan hoşlanmadıysanız yahut daha çok erken aşamalarındaysanız, dalga konusu olmaya hazır olun.

Erken kapatan Far Cry 6 oyuncularına taşlama

Birinci olarak basın mensubu Brendan Sinclair‘in dillendirdiği bu ayrıntı, epeyce değişik yansılara neden oldu. Sinclair, bilhassa atılan e-postaları biraz eleştirirken, birtakım oyuncular ise tam aykırısı tarafta görüş bildirdi. Etkileşimi sıkı tutmak isteyen Ubisoft, başarısız olup oyunu kapatırsanız dahi yakanızdan düşmüyor.

Oyunun baş berbatı El Presidente‘nin ağzından ileti yollayan şirket, dalga geçme konusunda hiç de kendini geri çekmiyor. Kimi iletilerinde oyunculara başarısızlıkları için teşekkür eden makus adamımız, karşıtı durumlarda da epey sonlanabiliyor. Şayet oyunu yeterli oynuyorsanız ve ilerlemenizi verimli bir formda kaydediyorsanız, El Presidente‘yi kızdırabilirsiniz. Çünkü bu şekil durumlarda baş makûs, sizi tehdit ediyor ve savaşı kazanacağını bildiriyor.

İşte El Presidente’nin oyunculara attığı iletiler

Şayet Far Cry 6 tecrübeniz sizi tatmin etmediyse ve sıkılıp çıktıysanız yandınız. Çünkü El Presidente‘nin lisanından kurtulmanız güç olacak. İşte makus adamın attığı iletilerin birkaçı:

Beni hayal kırıklığına uğrattın. Başarısız olmanı izlemek eğlenceliydi.

Merhaba Rojas. Bana bedavadan karar sürebileceğim bir Yara bıraktığın için çok teşekkür ederim. Rahatla ve Yara’nın yetenekli eller tarafından yönetildiğinin farkına var.

Hudut bozucu boyutlara ulaşabilen bildirileri aksine çevirmeniz de mümkün. Zira oyunda düzgün bir halde ilerlerseniz, Ubisoft ve El Presidente sizinle dalga geçemiyor. İşte berbat adamın kızdığı birkaç ileti:

Benden yalnızca 2 bölge alabildin. Lakin hepsini senden geri alacağım. Seni tarihten sileceğim. Kimse senin ismini dahi bilmeyecek.

Tebrikler. Benden bir şeyler alabileceğine inandın. Lakin anlaman gerek. Bu ada benim kanımla yönetiliyor. Ben Yara’yım

Sizler Ubisoft‘un Far Cry 6 oyuncularına gönderdiği e-postaları nasıl buldunuz? Size rastgele bir mail geldi mi? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.