Anasayfa / Girişimcilik / Ubisoft, abonelik hizmetini Xbox’a getiriyor

Ubisoft, abonelik hizmetini Xbox’a getiriyor

Ubisoft, Ubisoft+ abonelik hizmetini Xbox tarafına getiriyor. Buna ek olarak stüdyo, Rainbow Six: Extraction oyununun lansmanda Xbox Game Pass‘e geleceğini duyurdu. Ubisoft+, başlangıç olarak PC için piyasaya çıkmıştı. Far Cry 6 üzere oyunlar da dahil 100‘den fazla Ubisoft’un oyununa 14,99 dolara erişim içeriyordu.

Ubisoft Topluluk Yöneticisi Daniel O’Connor, Ubisoft’un abonelik hizmetinin Xbox‘a tam olarak ne vakit geleceğini açıklamadı. Şu anlık sırf Xbox’a geleceğini açıkladı. Şirket bu kademede Xbox’taki Ubisoft+‘ın Game Pass’tan başka bir abonelik olacağını söyledi.

Rainbow Six: Extraction, 20 Ocak’ta geliyor

Rainbox Six: Extraction, 20 Ocak‘ta piyasaya çıktığında Xbox Game Pass, PC Game Pass ve Xbox Game Pass Ultimate ile çıktığı gün oyuncularla buluşuyor. Microsoft bu hafta başında Mass Effect Legendary Edition, The Anacrusis ve Spelunky 2’nin yakında Xbox Game Pass’e çıkacağını açıkladı. Bu 2022 için Xbox Game Pass’e yapılan birinci büyük ekleme oldu.

Rainbow Six: Extraction, arkadaşlar ortasında en fazla üç oyuncuya kadar takım oluşturmasına imkan tanıyor. Oyun, Six Siege‘de Online düşmanların yerine yapay zeka düşmanları husus alıyor. Taktiksel birinci şahıs çeşidindeki üretim, 20 Ocak 2022‘de Xbox, PlayStation, PC, Google Stadia ve Amazon Luna’ya çıkıyor.

Sizler Rainbow Six: Extraction oyunundan neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi ihmal etmeyin!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: