Anasayfa / Girişimcilik / Tüm dünyayı kasıp kavuran Ready or Not için hoş haberler var!

Tüm dünyayı kasıp kavuran Ready or Not için hoş haberler var!

VOID Interactive’in hem üretimci hem de yayıncı kolduğunda oturduğu Ready or Not, son yılların en âlâ çıkış yapan rekabetçi ve taksiksel FPS oyunlarından biri olmayı başardı. 17 Aralık’ta erken erişim sürümüyle oyuncuların karşısına çıkan ve Steam dünyasını kasıp kavuran üretimle ilgili oyunculara hoş haberler gelmeye devam ediyor.

Ready or Not için yeni haritalar geliyor

Bilhassa oyun dünyasının en baba taktiksel FPS serilerinden biri olan SWAT’ın manevî devamı olarak da anılan Ready or Not, daha çıkışından üzerinden 1 ay geçmemişken Steam’in en çok oynanan çok oyunculu oyunlarından biri oldu. Bugün prestijiyle üretimci VOID Interactive’in resmi blogu aracılığıyla yayınladığı bir duruma nazaran Ready or Not’a Valley ve Fast Food isminde iki büyük harita başta olmak üzere birçok yenilik geliyor.

Üretimci, iki haritanın yanı sıra birçok yanılgı düzeltmesi yaptıklarını, oyunun görsellerini ve dokularını gözle görülür ölçüde yenileyeceklerini ve sürpriz modlar da ekleneceğini açıkladı. Örnek olarak oyunun Otel haritasında hem rehine kurtarma hem de etkin aksiyon kısımları yer alacak. Bu sayede daha öne yalnızca iki farklı modda oyananabilen mod için hem oyuncu hem de oynanış çeşitliğinin sağlanması amaçlanıyor.

Ayrıyeten her biri farklı eklentilere ve oyun stillerine sahip birkaç yeni silah da oyunculara sunulacak. Bu silahlar VKS, G19G5, SCAR L, BCM MK1 ve SLR 47 olarak göze çarpıyor. Tıpkı Ready or Not bünyesindeki öbür silahlar üzere bunlar da hem sesleri hem de görsel kaliteleriyle gerçek hayattaki benzerlerinin tıpa tıp birebiri replikalar olacak.

Oyuncular yeni silahlarla donanırken, oyundaki yapay zeka da geliştiriliyor. Daha evvel yapay zekanın denetimindeki düşmanların abartılı derecede güçlü olmasından şikayet eden oyuncular için böylelikle müjdeli haber gelmiş oldu. Pekala sizler oyunun daha birinci ayında bu türlü bir sıçrama yapması hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: