Anasayfa / Girişimcilik / Tomb Raider hayranlarını sevindirecek sızıntı

Tomb Raider hayranlarını sevindirecek sızıntı

Uzun bir ortadan sonra 2013 yılında tekrar oyun severlerin karşısına çıkan Tomb Raider, yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Sızıntıya nazaran Tomb Raider serisi, Epic Games üzerinden satışa sunulacak.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında yer alan Tomb Raider, Eidos isimli firma tarafından geliştiriliyor. Steam‘de karşımıza çıkan oyun,

Tomb Raider, Epic Games mağazasında yer alacak

Son DLC paketi 2019’da piyasaya sürülen Shadow of the Tomb Raider, Windows 10 optimizasyonu için yayınlanan yama haricinde rastgele bir güncelleme almadı. Analistlere nazaran, oyun için yapılan son güncelleme, serinin Epic Games platformuna geleceğine işaret ediyor.

Gelecekte piyasaya sürülecek Tomb Raider oyunları için Epic Games ile muahede sağlandığını belirten analistler, hem Rise of the Tomb Raider hem de Shadow of the Tomb Raider için 18 Ekim’de bir güncelleme yayınlandığını açıkladı. Güncelleme ile Nvidia’nın DLSS dayanağı eklendi, ayrıyeten ışın izleme yetenekleri geliştirildi ve Intel GPU donanımıyla uyumluluk meseleleri düzeltildi.

Güncelleme notlarında yer alan “Epic Online Services’ı kullanmak için çok oyunculu altyapıya yönelik güncellemeler” ibaresi oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.

Epic Games’in web sitesinde Epic Online Services ile ilgili, “Epic Online Services, geliştiricilerin oyunları yüksek seviyede başarılı bir formda başlatmasını, çalıştırmasını ve ölçeklendirmesini kolaylaştıran ve hızlandıran fiyatsız, platformlar ortası hizmettir. Ayrıyeten Epic Games Online Services’te platformlar ortası çok oyunculu ekleme, platformlar ortasında çapraz ilerlemenin yanı sıra oyun analitiği ve hile tedbire yazılımı üzere hizmetler mevcuttur.” tabirleri yer alıyor.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: