Anasayfa / Girişimcilik / Tiny Tina’s Wonderlands, PS kullanıcılarının beğenisine sunuldu!

Tiny Tina’s Wonderlands, PS kullanıcılarının beğenisine sunuldu!

2K ve Gearbox Software, Tiny Tina’nın yeni looter shoter oyunu Tiny Tina’s Wonderlands’in PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıktığını duyurdu. Oyun kuralların nadiren geçerli olduğu bir kainatta Fatemaker’ın seyahatini anlatıyor.

Oyuncular, kendi çok sınıflı kahramanını yaratıp özelleştirebilecek ve zalim Dragon Lord’u durdurmak için ateş edecek; tuhaf canavarlarla karşılaşacak, hazine dolu zindanları keşfedecek. Bu kaotik dünya, kurallarla oyunculara rehberlik eden Tiny Tina tarafından hayata geçiriliyor.

Tiny Tina’s Wonderlands neler sunuyor?

Gearbox Entertainmant Company Kurucusu Randy Pitchford, “Gearbox’ı 1999’da kurduğumuzdan bu yana hayalimiz fantezi temelli bir görüntü oyunu yapmaktı. Takımımızdaki herkesin bu hayali gerçeğe dönüştürmek için yüreğini ve ruhunu koyduğu bu çalışma Tiny Tina’s Wonderlands oldu.

Bu oyunu, role play oyunlarını ve looter shooter oyunlarını sevenlere bir aşk mektubu olarak düşünebilirsiniz” dedi. Pitchford, “Umarım tipinin son örneği, yepisyeni Tiny Tina’s Wonderlands ile yaratıcılık ve tutku dolu bir oyun tecrübesi için bize ve dünyadaki milyonlarca oyuncuya katılırsınız” dedi.

Tiny Tina’s Wonderlands, aşağıdaki başlıklar dahil olmak üzere bir dizi yeni ve ilgi alımlı özellik sunuyor:

  • Platformlar ortası Crossplay ve Co-Op: Wonderlands’te tek başınıza ilerlemek başlı başına bir tecrübe olsa da, oyunu üç arkadaşınızla birlikte ekranı bölerek ya da tüm platformlarda crossplay imkanıyla online olarak da oynayabilirsiniz.
  • Varsayım edilemeyen Fantezi Dünyası: Kuralların nadiren geçerli olduğu bu fevkalâde diyarda rehberiniz Tiny Tina olacak. Görkemli kentleri, nemli mantar ormanlarını, kaleleri ve daha fazlasını keşfedin.
  • Kahramanınızı Şahsileştirin: Her biri farklı şahane yetenekler sunan altı eşsiz maharet ağacını kullanarak geniş çok sınıflı sistemle kendi kahramanınızı yaratın. Düzey atlayın, karakterinizi güçlendirin, yapınızı büyütün ve sonunda Fatemaker olun.
  • Silahlar, Büyüler ve Daha Fazlası: Çılgın savaşlarda yıkıcı büyüler, güçlü silahlar ve eşsiz aksiyon marifetleriyle berbatlığı mağlup edin. Ateş gücünüzü, karada dolaşan köpekbalıkları, iskeletler ve devasa canavarları devirmek için kullanın.
  • Fantastik Karakterlerden Oluşan Takım: İnatçı kaptan Valentine ve kurallara takıntılı robot Frette bu tecrübede size eşlik edecek. Dragon Lord’u mağlup etmek için çıktığınız seyahatte, bu renkli dünyayı hayata geçiren ‘Fairy Punchfather’ ve ‘Bardbarian’ üzere karakterlerle tanışacaksınız.

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Tiny Tina’s Wonderlands oyunu ilginizi çekti mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.