Anasayfa / Girişimcilik / The Witcher’ın yıldızı, yeni oyun uyarlamalarına açık!

The Witcher’ın yıldızı, yeni oyun uyarlamalarına açık!

The Witcher ve Superman karakterleri ile “geek” dünyasının bir epey içerisinde olan Henry Cavill, yeni fikirlere sıcak bakıyor. Bilhassa görüntü oyunları ile bir epey içli dışlı olan başarılı oyuncu, farklı projeler içerisinde olmaya hazır olduğunu duyurdu.

En sevdiği oyunların uyarlamalarını görmek istediğini belirten Cavill, bu projelerde de yer almaya hazır. Başarılı isim, bilhassa üç klasiğin mutlaka sinemaya uyarlanması gerektiğini düşünüyor.

Henry Cavill, Red Dead Redemption sineması istiyor

An itibariyle faal olarak Red Dead Redemption 2 oynadığını belirten Henry Cavill, oyunun muhakkak uyarlanması gerektiğini düşünüyor. Hatta bir adım öteye giden aktör, kendisinin de bu projede yer almak istediğini duyurdu ve ekledi:

Pekala, bu sıkıntı bir husus, zira hem markayı hem de şirketi birbirine bağlıyorsun, ki bu yapılması sıkıntı bir şey, bu yüzden katiyetle kendimi bununla rastgele bir köşeye sıkıştırmak istemiyorum, lakin çok şey var. Aslında Red Dead Redemption 2 oynamaya başladım -partiye biraz geç kaldığımı biliyorum- lakin oynamaya başladım ve sahiden keyif alıyorum. Bence bir sinemaya dönüşmek eğlenceli olur.

Fikirleri Red Dead Redemption ile hudutlu olmaya aktör, Mass Effect ve Warhammer 40K serilerinin de sinema olması gerektiğini aktardı. Oyun dünyasının klasikleri ortasında saydığı bu iki markayı çok sevdiği öğrenilen aktör şunları söyledi:

Mass Effect dizisini epey merak ediyorum. İmale ilgim çok fazla evet fakat hepsi nasıl yürüttüklerine de bağlı. Adaptasyon dünyası ağır yahut hafif olabilir. Bir eseri sevdiğimde, uyarlamanın kaynağından daha az değiştirilmesini tercih ederim, bu yüzden her şey değişir.

Warhammer, bilhassa de 40K cihanı, karakter açısından epeyce güçlü. Sanırım 40K kozmosuna karşı Warhammer Fantasy evreninden farklı bir karakter oynayabilirdim, fakat artık yalnızca hayal kuruyorum. Games Workshop‘taki adamlarla konuşmak ve ne olduğunu görmek için.

Hayallerini aktaran ve bu biçim uyarlamalara her daim kapısının açık olduğu belirtilen aktör, oyuncuları da heyecanlandırdı. Bakalım ilerleyen günlerde Cavill’in de olduğu yeni oyun içerikleri sinemaya ve dijital platformlara uğrayacak mı, bekleyip göreceğiz.

Sizlerde Henry Cavill üzere merak ettiğiniz uyarlamaları bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: