Anasayfa / Girişimcilik / The Walking Dead: Survivors’ın ikinci dönemi yayınlandı!

The Walking Dead: Survivors’ın ikinci dönemi yayınlandı!

AMC’nin The Walking Dead serisi, neredeyse tek başına zombi kurgu cinsine olan ilgiyi yine dünya çapında bir hale taşımayı başarmıştı.

Buna rağmen dizinin getirdiği popülarite ile birlikte neredeyse her oyun platformunda zombi temalı onlarca oyun görür olduk. Bu manada The Walking Dead: Survivors, hem yenilenen oyun yapısıyla hem de orjinal bir adaptasyon olmasıyla başka üretimlerden sıyrılmayı başardı.

Survivors: Queen of the Dead isimli dönem başladı

Geçtiğimiz haftalarda birinci dönemini sonlandıran üretim, ikinci dönemine da çok geçmeden başladı. Walking Dead: Survivors – Season 2: Queen of the Dead ile epeyce büyük bir içerik paketiyle karşılaşıyoruz. Yeni sezola birlikte yeni bir düşman çeşidi, öykü moduna ek içerikler ve etraf elementleri için yeni öğeler içeriyor.

Buna rağmen ikinci dönemin en dikkat çeken özelliği PvP modunun oyuna eklenmiş olması… PvP moduyla 16. düzey ve üzerindeki oyuncular hem yeni bir harita keşfedecekler hem de rakip klanlarla savaşa girebilecekler. Oyunun imalcisi ve yayıncısı Skyboard Entertainment, klanların ve yeni savaş alanlarının vakitle genişleteceğini açıkladı. Yeni içeriklerin ikinci dönem sonlanmadan eklenmesi bekleniyor.

2. dönemin göze çarpan bir başka özelliği ise ismini de aldığı Queen of the Death hikayesi… Caroline Harper isimli baş makus, zombileri bir ortaya getirip bir ordu oluşturarak oyuncuların üzerine salıyorlar. Bu manada oyuncuların bir ortada hareket ederek ortak düşmana karşı savaşmaları gerekiyor.

Bununla birlikte gelen yeni haritayla birden fazla yeni yer da oyuna eklenmiş durumda: Beyzbol ve futbol alanı, okul, tarla, polis istasyonu ve birkaç öteki bölge de keşfedilebilecek yeni yerler arasında…

The Walking Dead: Survivors, hem Android hem de iOS platformlarında oynanabiliyor. Pekala sizler oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.