Anasayfa / Girişimcilik / The Game Awards’ta duyurulan en büyük oyunlar!

The Game Awards’ta duyurulan en büyük oyunlar!

The Game Awards 2021, birkaç büyük oyun duyurusu ve beklenmedik sürprizlerle geçti. Buna ek olarak evvelce duyurulan projelere birinci bakışları da içerdi. Uzun müddettir sesi çıkmayan bir seriden, ünlü harika kahramanlardan birinin yeni oyununa kadar duyurular için büyük bir gece oldu. Bunlar The Game Awards’taki en büyük duyurulardı.

The Game Awards 2021’de duyurulan oyunlar

Wonder Woman

Monolith, Wonder Woman karakterine odaklanan bir oyun üzerinde çalışıyor. Oyun stüdyosu, Middle-Earth: Shadow of Mordor ve Shadow of War üzere üretimlerle tanınıyor. Bu noktada Wonder Woman, The Game Awards 2021‘deki birinci sürprizlerden birisi oldu. Oyun hakkında çok az şey biliniyor. Tekrar de açık alanlar oluşturmaya baktığımızda stüdyonun bir prestiji var.

Suicide Squad: Kill The Justice League

Rocksteady Games yeni bir sinema oyunu üzerinde çalışıyor. Daha evvelce Batman oyunları piyasaya süren stüdyo, bu sefer Suicide Squad: Kill The Justice League ile geliyor. Oynanış hakkında birinci kere The Game Awards 2021 aracılığıyla gördük. Manzaralarda Harley Quinn, Deadshot ve öbür birkaç makus adam kendisi üzere görünmeyen The Flash ile karşı karşıya geliyor.

Alan Wake 2

Uzun vakittir beklenen yeni bir Alan Wake oyunundan da düzgün haber geldi. Sonunda Remedy Entertainment, Alan Wake 2 isimli üretimi açıkladı. Bu sefer daha az ruhsal tansiyon ve tam bir hayatta kalma konusunu ele alıyor. Yaratıcı direktör Sam Lake ve grubu en son, iki oyun ortasında anlatısal irtibatlar kuran Control‘ü ortaya koydu. Bunun da Alan Wake 2’de genişletildiğini görmemiz beklentiler dahilinde yer alıyor.

Star Wars: Eclipse

High Republic devrinde geçen Star Wars: Eclipse, yalnızca başka oyunlarda görmediğimiz bir periyodu keşfetmekle kalmadı. Farklı bir Star Wars oyunu üzere geliyor. İmal, aksiyon ve nişancı oyunlarından çok anlatı odaklı macera oyunlarıyla tanınan Quantic Dream tarafından ele alındı.

Sizler The Game Awards 2021 dahilinde duyurulan büyük oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: