Anasayfa / Girişimcilik / Telltale Games’ten yeni oyununa dair müjdeli haber!

Telltale Games’ten yeni oyununa dair müjdeli haber!

The Walking Dead serisiyle hafızalara kazınan ve interaktif kıssa cinsinde oyunlar üreten Telltale Games, epeyce güç bir süreçten geçmişti. The Walking Dead’in son dönemini iptal etmek zorunda kalan, lakin daha sonra aldığı yatırımlarla imali tamamlamayı başaran şirketten hoş haberler geldi.

The Wolf Among Us 2 çok yakında geliyor

The Game Awards 2021 merasimi sırasında epey şaşırtan bir duyuru geldi. Telltale Games ve Life Is Strange: True Colors geliştiricisi Deck Nine Games’in, Amazon Prime’ın sevilen dizisi The Expanse‘in oyun uyarlamasıyla ilgili ortak çalışacakları belirtildi. Bununla birlikte Telltale Games hayranları, hali hazırda duyurulmuş olan The Wolf Among Us Season 2 ile ilgili bilgi gelmemesine epey içerledi.

Hayranların reaksiyonları sonrası resmi blogu aracılığıyla bir açıklama yayınlayan Telltale Games, hayranların reaksiyonlarının farkında olduklarını ve çok yakın vakitte hem The Wolf Among Us’ın yeni dönemiyle hem de üzerinde çalıştıkları yeni projelerle ilgili hoş haberler vereceklerini söyledi.

İşte Telltale Games’in yaptığı açıklama:

2019’un Aralık ayında, The Wolf Among Us 2’nin erken üretim kademesinde olduğunu açıklamıştık. Takımımız oyunla ilgili hayli sıkı bir çalışma içerisinde lakin The Game Awards 2021 etkinliğinde oyun söyleyecek yeni bir şeyimiz olmadığını fark etmişsinizdir. Siz hayranlarımızın inanılmaz sabırlı ve destekleyici olduğunu biliyoruz.

Ayrıyeten Telltale’de (ve Fabletown’da) olup bitenler hakkında bir sürü sorunuz olduğunu da biliyoruz – bunları her gün toplumsal medyada görüyoruz.İyi haber şu ki, sorularınızın bir kısmını yakında cevaplayabileceğiz…

Telltale Games

Görünen o ki Telltale Games, The Wolf Among Us’ın ikinci dönemi ile ilgili imal basamağını biraz daha uzatacak. Oyunun 2022’nin son çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Pekala sizler bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: