Anasayfa / Girişimcilik / Taşınabilir oyunculara müjde: Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile geliyor!

Taşınabilir oyunculara müjde: Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile geliyor!

Ubisoft, taşınabilir oyunseverlere müjdeli haberi verdi. Rainbow Six serisini resmi olarak taşınabilir platformlar için devam ettireceğini açıkladı. Bununla birlikte şirket, oynaması fiyatsız (oyun içi satın alım olacak) birinci şahıs- FPS taşınabilir oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile oyununu duyurdu.

Artık Activision düşünsün: Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile tanıtıldı

Bu yeni oyunda, oyuncular 5v5 maçlarda birbirlerine karşı yahut “Saldırıya Karşı Savunma” modunda oynayabilecekler. Saldırganların dronları konuşlandırarak ve duvarlar üzere çeşitli mahzurları aşarak düşmanları hakkında istihbarat elde etmeye çalışacaklar.

Natürel bu ortada savunma takımındakiler, casus kameralar ve çeşitli tuzaklar kullanarak istihbaratlarını inançta tutabilmek için daima olarak denetim edecekler. Buna ek olarak oyunda Bank ve Border üzere Rainbow Six Siege haritalarının da tekrar ortamıza katılacağını belirtelim.

Mevzuyla ilgili Ubisoft tarafından yapılan açıklamada ise şunlar söylendi:

Oyuncular strateji ile takım çalışmasını harmanlayarak, kazanmak için saldırmak ve savunmak ortasında gidip gelirken ağır yakın dövüşün heyecanını yaşayacaklar. Rainbow Six evreninden, her biri kendi eşsiz maharet seti, silahları ve gadget’larıyla donatılmış, büsbütün özelleştirilebilir, yüksek eğitimli operatörlerden oluşan bir grup oluşturacaklar.

Ubisoft, Rainbow Six Mobile’a oyuncuların hareket halindeyken oynama rahatlığına uyacak biçimde çeşitli modlar ve özelleştirilebilir denetimler eklediğini, bu sayede taşınabilir platformlar için büsbütün optimize edildiğini belirtiyor.

Ama dileyen kullanıcılar akıllı telefonlarında yahut tabletlerinde klavye mouse bağlayarak da oynayabilecek. Ayrıyeten bu yeni oyunu erkenden deneyimlemek isteyen bireylerin ise Rainbow Six Mobile’ın web sitesinde yapılacak testlere kayıt olarak beta versiyonlarını test edebileceğini belirtelim.

Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yahut yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: