Anasayfa / Girişimcilik / Tanınan anime Fortnite’a geliyor!

Tanınan anime Fortnite’a geliyor!

Epic Games, Naruto: Shippuden‘in Fortnite bünyesine geleceğini açıkladı. Şimdilik hangi karakterlerin ya da öğelerin ekleneceği hakkında bir şey söylemedi. Tekrar de evvelden söylentileri yayılan durumun gerçek olduğu bu noktada kanıtlanmış oldu. Bunun yanı sıra tweet’te bakarak 16 Kasım‘da piyasaya çıkacağı görünüyor.

Şirket haberi resmi Twitter hesabından bir paylaşımla duyurdu. İsmini birinci ninja kahramanından alan Naruto, hayli sevilen ve bilinen anime dizilerinden birisi oldu. Oyuna, manganın ikinci kısmını takip eden Naruto: Shippuden’den içerikler ekleniyor. Bu da televizyonda yayınlanan 2007 ve 2017 yılları ortasını temsil ediyor. Beklentiler ortasında yeni bir karakter, sırt çantası, müzik ve iki yükleme ekranı eklemesi yer alıyor.

Epic Games, Fortnite içerisine yenilikler eklemeye devam ediyor

Fortnite son vakitlerde yeniliklerle anılıyor. Bu haftanın başlarında Epic Games, League of Legends oyunundan Jinx karakterinin de oyuna geleceğini duyurdu. Buna ek olarak, imal sinemanın yayınlanmasıyla Dune içeriğinin de sahibi oldu. Artık ise Timothee Chalamet ve Naruto‘yu birleştiren bir cihan geliyor.

Bilgi madencileri oyunda birtakım yenilikler keşfettiler

Resmi olarak elde bulunan bilgiler burada sona eriyor. Fakat bilgi madencileri son vakitlerde Fortnite haritasında yer alacak birtakım yenilikler buldular. Bu da Kunai silahına ve Naruto boss karakterine işaret ediyor. Bunun yanı sıra yaratıcı modu için Naruto temalı bir merkez keşfettiler.

Fortnite eşya mağazası bu süreçte Naruto kozmetikleriyle dolu olacak. Burada da sızıntılar Naruto, Sakura, Kakashi ve Sasuke‘nin görüneceğini söylüyor. Tekrar de oyun resmi olarak açıklamadan bunların doğruluğundan emin olamıyoruz. Fakat bu stil bilgiler oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor.

Üretimin bu döneminin önümüzdeki hafta sona ermesi beklentiler dahilinde

Önümüzdeki hafta v18.40 yamasının ve bu dönemin ve potansiyel olarak Fortnite kısmının sonu olması beklentiler dahilinde yer alıyor. Oyun için sıradaki gelecek şey 5 Aralık‘ta ya da önümüzdeki dönemin lansmanı ile Aralık ayının başlarında çıkacak.

Sizler Fortnite bünyesine eklenecek Naruto içeriklerinden ne bekliyorsunuz? Fortnite hakkında fikirleriniz neler? Fikirlerinizi yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: