Anasayfa / Girişimcilik / Take-Two CEO’sundan GTA 6 hakkında açıklama!

Take-Two CEO’sundan GTA 6 hakkında açıklama!

GTA 5 ve Online modu şirketine an çok para kazandıran oyun olmayı başardı. Üretimin üç konsol kuşağı boyunca birden fazla fiyat yinelemesi oldu. Rockstar Games, yakın vakitte çok beklenen GTA 6 oyununun geliştirme basamağında olduğunu doğruladı.

Bir basın kuruluşu Take-Two CEO‘su ile röportaj yaptı. Bu esnada CEO Strauss Zelnick, serinin eskiye takılıp kalmayacağını belirtti. Böylelikle yeni bir GTA oyununun geleceği tekrardan doğrulanmış oldu.

Zelnick, GTA 6 oyununun işaretini verdi

Zelnick, her vakit oyun geliştirmede taze olmaya istekli bakmanın kıymetini vurguladı. Buna ek olarak, “Tüketicilere her vakit istediklerini yerine getirmeye de istekli olmalısınız. Geçmişi müdafaaya çalıştığınız an, değersiz hale geliyorsunuz.” dedi.

Zelnick: “GTA: Trilogy Definitive Edition ticari beklentimizi aştı”

Take-Two CEO‘su, Rockstar Games‘in yeni bir GTA oyunu üzerinde çalıştığı için heyecanlandığını kelamlarına ekledi. Burada baktığımızda Zelnick’in geçmişi korumama konusunda ortaya çıkan pek çok ironik durum var. GTA: Trilogy Definitive Edition, yine düzenlenmiş PS2 devri oyunlarından oluşan özensiz bir sürüm olmasına karşın Zelnick’in ticari beklentisini aştı.

Buna ek olarak Rockstar Games, Mart ayında yeni jenerasyon konsollar için GTA 5‘in farklı bir sürümünü piyasaya çıkarıyor. Geçmiş oyunları ele almak, Rockstar Games’in tüm mutabakatının bir modülü. Bu noktada Zelnick’in kelamlarının yalnızca kurumsal kelamlar mi olduğu yoksa değişime bir işaret mi olduğunu söylemek şu evrede sıkıntı görünüyor.

Tekrar de GTA 5‘in çıkışından uzun bir mühlet sonra GTA 6 hakkında bilgi kırıntıları görmek oyunun bekleyenlerini memnun etti. Bu noktada hayranlar yeni oyun için daha fazla heyecan duymaya başladı.

Sizler GTA 6 hakkında son çıkan hususlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.