Anasayfa / Girişimcilik / Suicide Squad oyunundan makûs haber geldi!

Suicide Squad oyunundan makûs haber geldi!

Warner Media, Suicide Squad görüntü oyununu 2023 yılına kadar ertelediklerini açıkladı. Buna ek olarak şirketin daha evvelce de pek çok büyük oyun projesi ertelenme kararıyla karşı karşıya kalmıştı. Harry Potter, Batman ve Star Wars‘un LEGO oyunu 2021 yılı için planlanmıştı. Lakin pandemi ve çeşitli geliştirme zorlukları bu üretimleri ileri tarihlere itti.

Warner Bros. en başta Suicide Squad oyununun 2022 yılında oyuncuların karşısına çıkacağını açıklamıştı. Şirketin İcra Şurası Lideri Jason Kilar, geçen hafta Twitter’da bir açıklama gerçekleştirdi. Bu noktada 2022 yılında Hogwarts Legacy ve Gotham Knights‘ın yanı sıra çok beklenen oyunların geleceğini belirtti. Suicide Squad ise bilhassa dışarıda bırakıldı. Warner, yorum taleplerine çabucak cevap vermedi.

Rocksteady Studios, uzun ortadan sonra oyun geliştiriyor

2020’de duyurulan Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros ve Rocksteady Studios‘un bir sonraki oyunu olarak geliyor. Londra merkezli Rocksteady, Arkham serisi Batman oyunlarıyla tanınıyor. Ayrıyeten eleştirmenler tarafından da üretimleri ekseriyetle olumlu not alıyor. Bu da tanınmasında kıymetli bir etmen oluşturuyor.

Gotham Knights’a büyük beklenti var

Rocksteady‘nin yeni bir oyun yayınlamasının üzerinden hayli uzun bir vakit geçti. Şirket son oyununu Haziran 2015‘te Batman: Arkham Knight ismiyle yayınladı. O vakitten beri oyuncularda bir imal beklentisi oluştu. Bu yüzden de Gotham Knights birinci duyurulduğunda bir heyecan duyuldu.

Rocksteady‘nin üzerindeki beklentiyi gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini ilerleyen vakitlerde göreceğiz. Bilhassa uzun bir ortadan sonra oyuncular Gotham Knights oyununa büyük bir beklenti duyuyor.

Sizler Suicide Squad hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: