Anasayfa / Girişimcilik / Sony’nin PSN Plus abonelerine verdiği oyun demo çıktı!

Sony’nin PSN Plus abonelerine verdiği oyun demo çıktı!

Her ay PSN Plus abonelerine farklı tam sürüm oyunları armağan eden Sony’nin bu ayki armağanları ortasında Godfall’ın Challenger Edition isimli yeni sürümü de yer alıyordu. Oyuncular tarafından daha evvel yayınlanan tüm içerikleri de barındıran bir paket olduğu sanılan Godfall: Challenger Edition‘ın demo da denilebilecek kısıtlı bir içeriğe sahip olduğu ortaya çıktı.

PSN Plus, Aralık ayında hayal kırıklığı yarattı

Son üç aydır PSN Plus oyunlarını evvelden sızdıran bir forum kullanıcısı, yaklaşık iki hafta evvelce Aralık ayında ikram edilecek oyunları kestirim etmeyi başarmıştı. Bunun üzerine geçtiğimiz hafta, Sony PlayStation Almanya, attığı bir tweet ile oyunları ezkaza sızdırmıştı. Son olarak bu hafta içerisinde resmi blogu üzerinden bir duyuru yayınlayan PlayStation, gelecek oyunları doğrulamıştı.

Bu ay içerisinde verilecek olan oyunlar ortasında dikkat çeken bir imal vardı: Goldfall: Challenger Edition. Counterplay Games tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl PS4 için piyasaya sürülen üretimin, ek paketlerini de içeren versiyonu olacağı kestirim edilen Challenger Edition’ın, oyunun öykü modunu dahi barındırmayan bir kırpılmış versiyon olduğu ortaya çıktı.

Oyunun üretimci takımından Daniel Nordlander, Challenger Edition’ın ana oyundan 3 farklı challenge modu barındıracağını lakin bu modların ana öyküyü yahut Fire & Darkness DLC’sini içermediğini doğruladı. Buna rağmen Nordlander, bunun bir demo olmadığı konusunda ısrar etti. 2020 yılında piyasaya çıkan Godfall’ın Metacritic ortalaması şu an prestijiyle 61/100.

PSN Plus’ın Aralık ayında ikram ettiği oyunlar:

  • Before You Fall (VR)
  • The Walking Dead: Saints and Sinners (VR)
  • The Persistence (VR)
  • Godfall: Challenger Edition (PlayStation 5)
  • LEGO DC Harika Villians (PlayStation 4)

Aralık ayının PSN Plus oyun listesi açıklandıktan sonra oyuncular, LEGO DC Muhteşem Villians dışındaki üretimleri epey zayıf bulmuştu. Godfall’ın da sonlu bir sürüm olması sonrası ünlü Japon şirket Sony hayli reaksiyon çekti.

Pekala sizler armağan edilen oyunlar ve Godfall: Challenger Edition hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce de oyunun kısıtlı sürümünün yayınlanması hakikat mu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: