Anasayfa / Girişimcilik / Sony fiyatsız PlayStation 5 dağıtıyor: İşte o ülkeler!

Sony fiyatsız PlayStation 5 dağıtıyor: İşte o ülkeler!

Sony, neredeyse dünyanın her yerindeki oyuncuların fiyatsız PS5 kazanabileceği çok özel bir yarış başlattı. Sony tarafından duyurulan çekilişin kazananı, hem gerçek hem de sanal dünyada gizlenmiş 14 adet kodu bulanlar ortasından seçilecek. Elde edilen her kod, bir konsolu garanti altına almak için kullanılabilir.

Japon teknoloji devinin başlattığı müsabaka, önümüzdeki iki hafta boyunca web, toplumsal medya ve gerçek dünyadaki beklenmedik yerlerde gizlenmiş 14 eşsiz kod ile yapılacak. Sony’nin duyurusuna nazaran kodları bulmak isteyenler sinema, müzik ve oyun bölümlerindeki etkinliklere bakmalı.

Sony’den fiyatsız PS5 fırsatı

Sony’nin yeni duyurduğu fiyatsız PS5 müsabakasının iştirak şartları ise epey kolay: 18 yaşından büyük ve fiyatsız olarak açılan bir PSN hesabı olan herkes, fiyatsız PS5 için kod aramaya başlayabilir. Kodu bulduktan sonra PlayStation Treat Codes sayfasına yazabilir ve kod doğruysa, ilgili sorunun kilidi açabilirsiniz. Yanlışsız yanıtı verdiğinizde ise PS5 almak için çekilişekatılacaksınız.

Sony Interactive Entertainment marka pazarlama yöneticisi Adam Grant tarafından paylaşılan blog yazısında, “Önümüzdeki birkaç hafta boyunca gözlerinizi dört açın, zira her kod tıpkı anda mevcut olmayacak. Ne kadar çok kod bulursanız, girmek ve kazanmak için o kadar çok fırsatınız olacak! İpucu: İçerik oluşturucuların kanallarına göz atın.” tabirleri kullanıldı.

Sony, çekiliş için sanal ve gerçek dünyayı harmanladığını söylese de, kod detaylarını takip etmek için #PS5TREATCODES hashtag’inin takip edilmesini tavsiye etti. Tüm kodlar 15 Şubat ile 28 Şubat ortasında yayınlanacak ve kodu bulanlar 7 Mart 2022’ye kadar yarışa katılabilecek.

Müsabakaya katılabilecek ülkeler ortasında Türkiye’nin olmadığını belirtmek gerekiyor. Şayet aşağıdaki ülkelerden birindeyseniz fiyatsız PS5 fırsatını kaçırmayın: Arjantin, Kanada, Şili, Meksika ve ABD, Hong Kong, Endonezya, Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Tayvan, Tayland, Avustralya, Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İrlanda, Hollanda, Norveç, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre, Yeni Zelanda, Polonya, Birleşik Krallık.

Sony’nin bu değişik PS5 müsabakasıyla ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında ve SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: