Anasayfa / Girişimcilik / Resident Evil 4 Remake için ürkütücü iddia!

Resident Evil 4 Remake için ürkütücü iddia!

FanByte, Resident Evil 4 hakkında bir rapor hazırladı. Bu noktada Resident Evil 4 Remake sürümünün 2022 yılı içerisinde açıklanacağını belirtti. Capcom, Resident Evil 2 ve 3‘ün remake sürümlerini yayınladıktan sonra çok sayıda remastered gören Resident Evil 4’e gelmişti sıra.

Rapora nazaran, Capcom bir remake sürümü üzerinde çalışmaya başladı. Resident Evil 2 epeyce olumlu karşılanmıştı. Bu noktada Resident Evil 4‘ün bu yılın başlarında açıklanması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Resident Evil 4 Remake, özgünden daha korkutucu olacak

Resident Evil 4‘ün yine imali orjinal oyunun birebir kopyası olmayacak. Capcom‘un bunun yerine üretimin tonunu daha ürkütücü tarafa kaydırmak istediği biliniyor. Örneğin, gündüzleri oyunun ikonik köyüne girmek yerine Leon‘un girişi gece gerçekleşiyor. Başka karakterlere de daha fazla ekran mühleti ile birlikte, daha besbelli roller verileceği konuşuluyor.

Resident Evil 4‘e gelecek en büyük değişiklik bile üretimin ana öyküsünü etkilemiyor. Capcom, bunun yerine oyunun iki yan öyküsünü daha da ayrıntılandırmak istiyor. Bunların da Assignment: Ada ve Seperate Ways olacağı düşünülüyor. Her ikisi de, franchise boyunca ortaya çıkan Resident Evil 4’teki küçük karakter Ada Wong‘a odaklanıyor.

Raporda belirtilen kaynaklar şimdi bunların fiyatlı DLC olarak sunulup sunulmayacağını doğrulamadı. Yeniden de iki küçük maceranın tek bir genişlemede birleşmesi planlanıyor.

Sizler Resident Evil 4 oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.