Anasayfa / Girişimcilik / Remedy ve Tencent fiyatsız bir oyun geliştiriyor

Remedy ve Tencent fiyatsız bir oyun geliştiriyor

Control’ün geliştiricisi Remedy, Tencent ile birlikte fiyatsız bir oyun geliştiriyor. Control ve Alan Wake üzere oyunları geliştiren Remedy, Alan Wake 2 ile hayranların karşısına çıkacak. Tencent ve Remedy iştirakinde geliştirilecek bu yeni imal fiyatsız bir nişancı oyunu olacak.

Remedy ve Tencent iştirakindeki yeni oyun şimdi tasarım kademesinde

Bu yeni oyun çok oyunculu olacak. Remedy, oyunun şimdi tasarım basamağında ve kod isminin “Vanguard” olduğunu açıkladı. Vanguard duyurusunda oyun için yapılan açıklama şu biçimde: “Remedy’nin öykü anlatımındaki uzmanlığını ve aksiyon oyunlarındaki deneyimini çok oyunculu bir oyunla birleştiren grup, Unreal Engine kullanarak PvE nişancı oyunu geliştirecek”

Oyunun gerisindeki grubun, bilhassa çok oyunculu oyun geliştirmek için 2018‘de Remedy tarafından bir ortaya getirildiği belirtildi. Duyuruya nazaran Vanguard şu anda tasarım kademesinde ve şimdi oyunla ilgili somut bilgiler bulunmuyor. Vanguard piyasaya sürüldüğünde Remedy tarafından Asya dışındaki tüm pazarlarda yayınlanacak. Asya pazarı Tencent tarafından denetim edilecek ve burada yerelleştirme çalışmaları yapacak. Remedy ve Tencent ortasındaki yeni iştirak Tencent’e Vanguard’ın taşınabilir versiyonunu oluşturma hakkını da veriyor.

Remedy’nin üzerinde çalıştığı tek proje Vanguard değil. Geliştirici ayrıyeten, bu ayın başlarında fragmanını yayınladığı, fiyatsız nişancı oyunu olan CrossfireX için yeni bir öykü modu üzerinde çalışıyor. Geliştirici ayrıyeten yeni duyurulan Alan Wake 2 üzerinde de çalışıyor.

Oyunun ne vakit çıkacağı ve gerçek isminin ne olduğu ile ilgili bir bilgi bulunmuyor ancak oyun çıktığında PC ve konsollara sunulacak.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: