Anasayfa / Girişimcilik / Rainbow Six Siege, 2022 planlarını açıkladı

Rainbow Six Siege, 2022 planlarını açıkladı

Ubisoft, yakın vakitte Rainbow Six Siege hakkında birtakım açıklamalar yaptı. Bu noktada, oyunda 80 milyon oyuncu eşiğini aşmanın akabinde gelen değişiklikler hakkında bilgi verdi. Şu anda, üç yıl içinde birinci yeni haritanın, Team Deathmatch dahil yeni kalıcı oyun modlarının ve yeni operatörün geleceğini biliyoruz.

Dönem 3‘ün operatörü Singapur‘dan geliyor. Yanında da yeni bir rekabet haritası getiriyor. Buna ek olarak, yılın son operatörünün de Kolombiya‘dan geleceği biliniyor.

Rainbow Six Siege için hile konusu kıymetini koruyor

21 Şubat‘tan 21 Mart‘a kadar oyun içinde hudutlu mühletle Year Pass ve Premium Year Pass satın alımı açılıyor. Birincisi, yıl boyunca dört dönemlik Battle Pass‘in kilidini açıyor. Ekseriyetle farklı olarak sunuluyor. Yeni operatörlere de 14 günlük erken erişim içeriyor. İkincisi ise, 20 Battle Pass katmanı puan artışı, operatörlere erken erişim, özel silah görünümleri, VIP kredileri ve daha fazlasını barındırıyor.

Ubisoft yaptığı açıklamada, 7. Yıl devri boyunca geliştirme takımının, Prestij Sistemi üzere tanıtılan hile karşı uğraşlara yönelik muhakkak oyuncu davranışlarını ele almak için hile aykırısı gayret göstereceklerini söyledi. Bu noktada, 1. Dönem irtibat kopukluklarını tespit etmeye yönelik iyileştirmeler sunuyor. Dönem 2 ise dost ateşini berbata kullanan oyunculara yaptırım gelmesini sağlıyor.

Bu yıl konsol oyuncuları için gaye denetimi ferdileştirme üzere birkaç özel güncelleme de yolda üzere duruyor. 7. yılda yeni oyunculara, idman yapma ve deneme alanları üzere bir atış poligonunun tanıtımı yapıldı.

Ubisoft, dün Demon Veil başlığı altında Rainbow Six Siege Year 7 Season 1‘e ne olduğunu açıkladı. Yeni bir Japon operatörü, harita ve kalıcı bir Team Deathmatch oyun modu sunacaklarını belirtti. Ek olarak, Attacker Repick, kozmik görünümler ve fazlasını içeren oyun güncellemeleri de getiriyor.

Sizler Rainbow Six Siege hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: