Anasayfa / Girişimcilik / PUBG: New State’in iOS ve Android çıkış tarihi açıklandı

PUBG: New State’in iOS ve Android çıkış tarihi açıklandı

Taşınabilir oyunseverlerin merakla beklediği PUBG: New State çıkış tarihi aşikâr oldu. Geliştirici Krafton, oyunun bu yılın başlarında resmen açıklandığından beri; iOS ve Android aygıtlarda 50 milyondan fazla ön kaydı aştığını da duyurdu.

PUBG: New State 11 Kasım 2021’de indirilebilir hale geliyor

New State, oyuncuları 2051 yılında fütüristik Troi kentine bırakarak oyunu başlatıyor. Krafton ve PUBG Studios’a nazaran; “Bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş taşınabilir oyunlardan biri” olacak.

New State, global aydınlatma, otomatik örnekleme ve otomatik pozlama üzere özelliklerden yararlanarak taşınabilir oyun tecrübesini PUBG’nin PC sürümüyle tıpkı düzeye getirmek için son teknoloji imkanlarından yararlanıyor. Silah sesi sistemi de bu yeni grafik geliştirmeler sayesinde büsbütün tekrar tasarlandı.

New State’in etkileyici grafikleri de en yeni taşınabilir donanım kullanıcıları ile hudutlu kalmayacak. Krafton, oyunun oyuncuların çoğunluğu tarafından beğenilecek biçimde optimize edildiğini, münasebetiyle sistem ihtiyaçlarının; En az bir iPhone 6s’de bulunan iOS 13 yahut üstü ve en az 2GB RAM’e sahip; rastgele bir Android 6 ve üzeri aygıtı desteklediğini açıkladı.

Lansman sırasında oyunun yeni arenası Troi ve güncellenen Erangel da;dahil olmak üzere dört yeni harita ile gelecek. Öteki tüm PUBG oyunlarında olduğu üzere; New State her döneme has bir konsept ile nizamlı olarak güncellenecek.

Hile konusuna da değinen Krafton, New State’de inançlı ve adil bir oyun ortamını teşvik etmek için yetkisiz programların, emülatörlerin, klavyelerin ve farelerin kullanımını yasaklayacak. Ayrıyeten hileyi önlemek ve oyunun kodunu korumak için hackleri etkin olarak tespit edip; kısıtlayacaklarını lisana getirdi.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.