Anasayfa / Girişimcilik / PUBG: New State’e yeni mod geldi!

PUBG: New State’e yeni mod geldi!

PUBG: New State isimli tanınan oyunun Şubat güncellemesi bugün geldi. Beraberinde üç yeni silahla birlikte yeni mevt maçı modu, iki silah özelleştirmesi, bir co-op canlandırma fonksiyonu, ikram sistemi de dahil çok sayıda içerik getirdi. Bununla da sonlu kalmayıp imale yanılgı düzeltmeleri ve performans optimizasyonları da dahil oldu.

Bugünkü güncellemede yer alan en besbelli ekleme, Round Deathmatch isimli 4v4 vefat maçı modu oldu. Yeni Arena haritasında iki ekip uğraş ediyor. Buna ek olarak yedi maçtan dördünü kazanan birinci ekip tüm kapışmayı kazanmış oluyor.

PUBG: New State, çok fazla içerik aldı

Yeni vefat maçının yanı sıra, Team Deathmatch için çeşitli iyileştirmeler geldi. Geliştirici grup İstasyon haritasını daha fazla alan sunacak formda yeniledi. Buna ek olarak Team Deathmatch’in arayüzü de yeni bir dizayna sahip oldu. Üretime MP5K, Crossbow ve DSR-1 üzere yeni silahlar eklendi.

Co-op artık, en fazla üç takım üyesinin grup arkadaşlarını canlandırabileceği yeni bir diriltme sistemi sunuyor. Bugün, Survivor Pass Vol.4‘te oyuncular, kostümler ve karakter görünümleri kazanmak için öykü vazifelerini aldılar. Buna ek olarak Premium Pass için ödeme yapanlar da daha fazla ödül kazanıyor.

Tüm bu içeriklerle birlikte, güzelleştirilmiş düşman işaretlemesi, yinelenen öğeleri düzelten QoL iyileştirmeleri ve optimizasyon üzere ele alınması gereken daha çok şey var. Sonuçta, PUBG: New State çıkalı daha bir yıl bile olmadı. Bu yüzden geliştirmeler bir mühlet daha devam edecektir. Yeniden de, Krafton‘un bu mevzuda ilgili davrandığını görmek oyuncuları keyifli ediyor.

Yeni 4v4 Deathmatch modu

Sizler PUBG: New State hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: