Anasayfa / Girişimcilik / PUBG MOBILE’da Spider-Man rüzgarı esiyor!

PUBG MOBILE’da Spider-Man rüzgarı esiyor!

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunu PUBG MOBILE, çeşitli etkinlikler ile kullanıcı etkileşimlerini artırmaya devam ediyor. Bilhassa tanınan kültürü takip eden şirket, buna uygun olarak üretime yeni karakterler ve etkinlileri dahil ediyor. Son olarak geliştirici şirketin iş birliği yaptığı husus ise gişe rekorları kuran Spider-Man: No Way Home oldu.

Spider-Man, PUBG MOBILE iş birliği için kutlama yapıldı

En sevilen üstün kahramanlardan biri olan Spider-Man, geçtiğimiz günlerde New York semalarında ağ atarken görüntülendi. Sony Pictures’ın dünya çapında gösterim rekorları kıran ve yalnızca sinemalarda gösterilen sineması Örümcek-Adam: Meskene Dönüş Yok’un, V1.8 güncellemesiyle PUBG MOBILE’a eklenmesi New York’ta harika bir ışık gösterisiyle kutlandı. PUBG MOBILE’ın Örümcek-Adam: Meskene Dönüş Yok temalı modu 14 Şubat’a kadar kullanılabiliyor. 

Manhattan’dan Queens’e kadar devam eden projeksiyon ışık gösterisi, PUBG MOBILE’ın ünlü kahramanı Helmet Man eşliğinde ağ atan Örümcek-Adam, Sony Pictures üçlemesinde yer alan Flatiron Binası, Washington Square Arch, Washington Square North üzere ikonik binalar ve pozisyonlar ortasında sallanıp tırmanırken görüldü. İzleyenleri hayran bırakan bu özel ışık gösterisini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sevilen karakter ve Sony Pictures ile birinci defa bir işbirliği içerisinde olan PUBG MOBILE’ın V1.8 güncellemesi, oyunculara tam bir üstün kahraman tecrübesi yaşatmak için bir dizi yeni aktiflik ve fiyatsız öğe sunuyor. Yeni Örümcek-Adam: Meskene Dönüş Yok temalı mod, oyuncuların gizemli canavarlarla savaşmak için Örümcek-Adam’a katıldığını ve haritada dolaşırken rakiplerini yavaşlatmak için kendi Meskene Dönüş Yok Ağ Atıcılarını kullanmalarını sağlıyor.

Oyuncular, 14 Şubat’a kadar PUBG MOBILE’ın Örümcek-Adam: Konuta Dönüş Yok temalı modunun keyfini çıkarabilir. Bu işbirliği için yayınlanan fragmana buradan göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: