Anasayfa / Girişimcilik / PUBG 14.2 güncellemesi duyuruldu: Neler geliyor?

PUBG 14.2 güncellemesi duyuruldu: Neler geliyor?

Battle-royale oyunlarının sayısı son yıllarda hayli artsa da PUBG hala yıkılmayan kalelerden bir tanesi. PUBG aslında birinci battle-royale oyunu değil, fakat oyunculara kendini sevdirmesi ile kendi cinsini canlandırmayı başaran bir oyun. 2021 yılında da PUBG etkin olarak geliştiriliyor ve güncellemeler geliyor. PUBG için bugün test sunucularına gelen 14.2 güncellemesinin ayrıntılarını sizlerle paylaştık.

PUBG 14.2, test sunucuları için yayınlandı

PUBG’ye gelecek güncellemeler, herkese açık hale getirilmeden evvel test sunucularında oynatılıyor. İstekli olarak test sunucularında oynayan oyuncular, özellikleri erkenden deneyimleyip geribildirim sağlıyor. Gönderilen geribildirimler sayesinde güncellemeler, tam olarak yayınlandığında daha stabil bir hal almış oluyor. Bu sürecin biteceği ve güncellemenin yayınlanacağı tarih PC için 3 Kasım, konsollar için 11 Kasım.

Güncelleme ile artık Taego’daki binalarda bir hava silahı bulabileceksiniz. Bu silah sayesinde 121-700mm ortasında ateşleme yapabiliyorsunuz. Bu silah ile birlikte gelen M79 sis bombası ile büyük bulutlar oluşturabileceksiniz. Üstelik bu bomba, yalnızca tabancanızın yerini alıyor.

Bir başka kritik değişiklik ise su üzerinde taktik kurmayı sevenlerin hayatını kurtaracak. Şu ana kadar oyunda su içinde bayıldığınızda kurtarılma bahtınız olmuyordu. Artık bayıldıktan sonra suyun üzerine tırmanabilme bahtınız olacak, bu da grup arkadaşınızın sizi kurtarabilmesi manasına geliyor.

CS:GO gibisi özellik: Tavuk

Tageo haritasına eklenecek olan tavuklar, CS:GO’da olanlardan pek farklı olmayacak. Tavuklar, silah ve bomba üzere seslerden kaçacak ve ateş ettiğinizde ölecekler. Bu kolay NPC, aslında oynanışa pek fazla tesir etmiyor. Yeniden de tavuğu yönlendirerek düşmanı şaşırtmanız da mümkün, natürel bu biraz da sıkıntı.

PUBG 14.2 güncellemesi, yılın en büyük güncellemesi olmasa da birtakım değişiklikler getirecek. Bu değişikliklerin ana oyun için yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: