Anasayfa / Girişimcilik / PSN Plus Ocak 2022 oyunları sızdırıldı!

PSN Plus Ocak 2022 oyunları sızdırıldı!

Sony’nin her ay PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine fiyatsız oyunlar ikram ettiği abonelik sistemi PSN Plus için 2022 yılında verilecek olan oyunlar sızdırıldı. Son 4 ay içerisinde verilecek olan oyunların tamamını evvelce sızdıran forum üyesi, bir defa daha hangi üretimlerin verileceğini duyurdu.

PSN Plus’ın yeni oyunları bir kere daha sızdı

Geçtiğimiz Eylül ayından beri PSN Plus abonelerine verilecek oyunları harfi harfine bilmeyi başaran DeaLabs forum kullanıcısı BillBil-Kun, bir kere daha PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerine verilecek olan oyunların listesini yayınladı. Her ay Epic Games Store ve Xbox Live ile Game Pass için de verilecek olan oyunları birebir sızdıran BillBil-Kun, bu ay Playstation sahipleri için hoş haberler verdi.

Geçtiğimiz aylarda oyunculara sunduğu oyun yelpazesiyle kullanıcılardan büyük reaksiyon çeken Sony PlayStation, 2022’nin birinci ayında oyuncuları tatmin edecek üretimlerle geliyor. PSN Plus tarafından ikram edilecek olan oyunlardan ikisi hem PS4 hem de PS5 için oynanabilecek. Bununla birlikte yalnızca PlayStation 4 için sunulacak olan bir öbür oyun ise PlayStation 5’in geriye uyumluluk özelliği ile PS5’te de deneyimlenebilecek.

İşte Ocak 2022’de verilecek PSN Plus oyunları:

  • Deep Rock Galactic (PS5 / PS4)
  • Dirt 5 (PS5 / PS4)
  • Persona 5 Strikers (PS4)

Listeye göz attığımızda birinci dikkat çeken imal gelmiş geçmiş en düzgün JRPG serilerinden biri olan ve sıra tabanlı oynanış yapısıyla milyonlarca hayranı olan Persona serisinin son halkası, Persona 5 Strikers oluyor.

Bununla birlikte ralli oyunları denince akla gelen birinci üretimlerden biri olan DIRT serisinin son oyunu DIRT 5 de hem PS4 hem de PS5 sahiplerine ikram ediliyor. Son olarak ikram edilen bir öbür oyun da Coffee Stain Publishing tarafından piyasaya sürülen FPS oyunu Deep Rock Galactic oldu.

Pekala sizler Sony PlayStation tarafından gelecek ay içerisinde oyunculara sunulacak olan üretimlerle ilgili neler düşünüyorsunuz? Oyunlar sizleri tatmin etti mi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: