Anasayfa / Girişimcilik / PS5 için geliştirilen gizemli oyunla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı!

PS5 için geliştirilen gizemli oyunla ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı!

Sony tarafından geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve uzun bir müddettir stok sıkıntıları yaşayan PlayStation 5 adeta kapış kapış satıldı. Buna rağmen PS5 sahipleri, konsola mahsus oyunların azlığından şikayetçiler. Yeni periyotta God of War: Ragnarok ve Horizon: Forbidden West üzere oyunlara kavuşacak olan konsol için gizemli bir oyun da geliştiriliyor. İşte bu üretimle ilgili gelen son detaylar…

PS5 için geliştirilen oyun London Studios’tan geliyor

2021 yılının başlarında, PlayStation London Studio tarafından PS5 için yeni bir oyun geliştirildiği söylentileri ortaya çıkmıştı. Bu savları doğrulayan Londra merkezli oyun geliştirici, buna rağmen yeni üretimle ilgili ayrıntı vermekten kaçınmıştı. Daha evvel A Journey of Discovery, Blood & Truth ve VR Worlds üzere oyunları geliştiren London Studio, yeni yayınladığı bir iş ilanıyla geliştirilen bu gizemli oyunla ilgili ipuçları verdi.

PlayStation London Studio

Geçtiğimiz Mart ayında London Studio’nun eş liderleri Tara Saunders ve Stuart Whyte, PS5 için yeni bir oyun geliştirdiklerini açıklamış ve oyunun büyük bir potansiyele sahip olduğu dışında rastgele bir bilgi vermemişti. Bu hafta içerisinde LinkedIn’de yayınlanan bir iş ilanıyla yeni oyuna dair küçük bir ipucu elde edildi.

London Studio, geliştirilen yeni bir proje için geliştirici arayışında olduklarını ve adayın hem çevrim içi hem de lokal co-op oyunlarında tecrübeli olmasını istediklerini belirtti. Bu manada oyunun 2019 yılında piyasaya çıkan Blood & Truth üzere tek kişilik bir sanal gerçeklik tecrübesi sunan bir oyun olmayacağı düşünülüyor. Büyük bir ihtimalle ismi VR oyunlarıyla özdeşleşen London Studio, bu defa farklı bir çeşide yöneliyor.

Pekala sizler PlayStation London tarafından geliştirilen bu gizemli oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: