Anasayfa / Girişimcilik / PlayStation State of Play tarihi kesinleşti! Neler bekliyoruz?

PlayStation State of Play tarihi kesinleşti! Neler bekliyoruz?

Muhakkak aralıklarla düzenlenen PlayStation State of Play etkinliklerinde yeni projeleri ve üzerinde çalıştığı oyunlarla ilgili son gelişmeleri aktaran Sony, yeni bir aktiflikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde düzenleneceği duyurulan PlayStation State of Play‘de uzun vakittir beklenen yarış oyunuyla ilgili kıymetli bilgilerin verilmesi ve oynanış imajlarının gösterilmesi bekleniyor.

PlayStation State of Play, Gran Turismo 7 odaklı olacak

Sony, 2022’nin birinci PlayStation State of Play aktifliğinin 2 Şubat Çarşamba günü Türkiye saati ile 01:00’da başlayacağını duyurdu. Sony bünyesindeki PlayStation Twitch ve YouTube kanallarından izlenebilecek aktiflikte 4 Mart 2022 tarihinde hem PS5 hem de PS4 konsolları için çıkış yapması beklenen Gran Turismo 7 ile ilgili değerli bilgiler verilecek.

PlayStation Blog sayfasından gelişmeyi duyuran Sony, 30 dakikayı aşması beklenen aktiflikte Gran Turismo 7’nin PS5 oynanış imgelerini gösterecek ve oynanışla ilgili birtakım ayrıntıları paylaşacak. Öte yandan geçtiğimiz aylarda sızdırılan 420 otomobil modeli ve 40 parkurun da aktiflikte gösterilmesi bekleniyor.

Sony, çarşamba günü düzenlenecek PlayStation State of Play aktifliğinin Gran Turismo 7 odaklı olacağını duyurdu. Bu nedenle çok yakında çıkış yapması beklenen kimi oyunların gösterilip gösterilmeyeceği ise şu an için merak konusu.

Bunun dışında Gran Turismo 7’nin resmi ön-sipariş sayfasında PlayStation 5 ve PlayStation 4 içinde ne kadar alan kaplayacağı da ortaya çıktı. Buna nazaran oyun, iki konsolda da 110 GB’lık bir alana gereksinim duyacak. Buna ek olarak oyuncuların da 1.000 adede kadar araç depolamasına izin verilecek.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce PlayStation State of Play Gran Turismo 7’nin yanı sıra diğer oyunlar da gösterilebilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.