Anasayfa / Girişimcilik / PlayStation Plus ocak ayı oyunları açıklandı!

PlayStation Plus ocak ayı oyunları açıklandı!

PlayStation 4 ve 5 kullanıcıları için mevcut olan abonelik sistemi PlayStation Plus, her ay üyelerine üç oyunu fiyatsız olarak veriyor. Oyunları çevrimiçi oynama ve bulut tabanlı kayıt üzere ek avantajlar da sunan servisi, PlayStation kullanıcılarının birden fazla kullanıyor. Milyonlarca abonesi olan PlayStation Plus, 2022 yılının ocak ayında vereceği oyunları açıkladı.

PlayStation Plus ocak fiyatsız oyunları neler?

Geçen ayki PlayStation Plus fiyatsız oyunları pek çok oyuncuyu üzmüştü. Godfall: Challenger Edition’ın bir nevi demo oyun olması ve Mortal Shell’in tek başına aralık ayını uygun yapmaya yetmemesi üzücüydü. 2021’nin son ayındaki oyunlar bizi üzse de yeni yıla son derece kaliteli oyunlarla giriş yapacağız. Oynayanlardan hayli olumlu tenkit alan iki oyun, ocak ayının yıldızları olacak. 4 Ocak itibariyle kütüphanenize fiyatsız ekleyebileceğiniz oyunla şu formda:

  • Persona 5 Strikers
  • Dirt 5
  • Deep Rock Galactic

Geçen ayki fiyaskodan sonra ocak ayında bu oyunları görmek hayli memnun edici. RPG oyunlarının sevilen oyunu Persona 5’in altı ay sonrasındaki olayları bahis alan Strikers oyunu, yeni yılın birinci ayında RPG tutkunlarını ekrana kilitleyecek. Bilhassa de Persona 5’i oynamış olanlar için bu oyun eşsiz bir tecrübe olabilir.

Başka platformlarda da oynamış olabileceğiniz Dirt serisinin son oyunu Dirt 5, geçen yılın kasım ayında çıkış yapmıştı. Serinin en aktüel oyunu olma özelliğini taşıyan Dirt 5’i de gelecek ay kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Oyunu dört kişilik oynanabilecek kadar bölebilen split screen özelliği de mesken partilerinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: