Anasayfa / Girişimcilik / PlayStation Plus Mart ayı oyunları aşikâr oldu!

PlayStation Plus Mart ayı oyunları aşikâr oldu!

PlayStation 4 ve 5 için sunulan abonelik sistemi Plus, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. Çevrimiçi oyun oynamak için birçok oyunda kural olan PS Plus aboneliği, ek fiyat olmadan her ay iki oyunu ikram etmekte. 100 GB bulut depolama üzere ek avantajlar da sunan abonelik, her PlayStation kullanıcısının muhtaçlık duyabileceği pozisyonda. PlayStation Plus için açıklanan Mart oyunları, bu aboneliğin daha cazibeli olmasını sağlayan nedenlerden biri.

PlayStation Plus Mart oyunları neler?

PlayStation 5 çıktığından beri Plus kütüphanesine her ay üç oyun ekleniyor. Bu oyunların iki tanesi PS4 için geliştirilip PS5 ile de uyumlu olmakla bir arada bir adet de PS5 için geliştirilen oyun görüyoruz. Ayrıyeten bu yılın başından beri PSVR takviyeli oyunların da kimi aylarda kullanıcılara ikram edilmesine başlandı. Bu bağlamda PS Plus abonelerine gelecek ay verilecek oyunlar şu formda:

  • Ark: Survival Evolved (PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)
  • Ghost of Tsushima: Legends (PS4 ve PS5)
  • Ghostrunner (PS5)

Bu oyunlar 1 Mart’ta indirilebilir hale gelecek. Şubat ayının 28 gün sürdüğünü de hatırlatalım, yani hayli az bir vakit kaldı.

PlayStation Plus’ın tüm platformlardaki fiyatı birebir. Ayda 40TL fiyat ödemek gerekse de 3 ay, 6 ay ve 12 ay seçeneklerini aldığınızda yıl genelinde daha az ödemiş oluyorsunuz. Şayet yıl boyunca PS Plus’ın avantalarını kullanacaksanız yıllık üyelik alarak daha az ödeyebilirsiniz. 240 TL olan 12 aylık aboneliği 40 TL olan aylık aboneliklerle almaya çalışsak iki kat fiyat öderiz. Nadiren PS Plus’ın 12 ay fiyatına yüzde 50 indirim de yapılabiliyor ve bu olduğunda yıllık abonelik, aylık olarak hesaplandığında 10 TL üzere çok düşük fiyatlara düşebiliyor.

PS Plus kütüphanesine bir oyun eklerseniz sonraki aylarda da sizde kalır. Lakin oynayabilmek için PS Plus aboneliğinizin olması kaidedir. Şayet PS5 kullanıyorsanız, evvelki aylarda verilmiş kaliteli PS Plus oyunlarına erişmeniz de mümkün.

Geçen ay abonelere verilen oyunlar pek güzel yorumlar almamıştı. Lakin bu ayki oyunların nispeten daha âlâ olduğunu görüyoruz. Sizler verilen oyunları nasıl buldunuz?


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: