Anasayfa / Girişimcilik / PlayStation Plus Kasım ayı oyunları sızdırıldı!

PlayStation Plus Kasım ayı oyunları sızdırıldı!

Sony’nin Kasım ayı içerisinde konsol sahiplerine sunacağı yeni oyunlar sızdırıldı. PlayStation Plus sahiplerini gelecek ay dört başka oyun bekliyor. Sony, bu kere listeye PlayStation VR için piyasaya sürülmüş olan bir sanal gerçeklik oyununu da dahil etti.

Buna rağmen sızdırılan listede gelecek periyotta oyunculara sunulacağı belirtilen GTA III: The Definitive Edition yer almıyor.

PlayStation Plus aboneleri için dört oyun ikram edilecek

Daha evvel üç ay boyunca Sony tarafından verilecek olan bütün oyunları sızdıran Dealabs, bir sefer daha PlayStation Plus oyunlarını sızdırdı. Birebir kaynak, verilecek olan oyunların yanı sıra iki farklı sanal gerçeklik oyunu da armağan edileceği ve bunun da State of Play etkinliğinde oyunculara duyurulacağını belirtti.

PlayStation Plus Kasım oyunları:

  • The Walking Dead: Saints and Sinners (PlayStation VR)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • First Class Trouble (PS4 / PS5)
  • Knockout City (PS4 / PS5)

Yayınlanan liste gerçek çıkarsa, bu ay da oyuncuları heyecanlandırabilecek AAA klasmanında ve yeni devirde çıkmış bir oyun göremeyebiliriz. Bununla birlikte Kasım ayında piyasaya çıkacak olan ve PlayStation Plus abonelerine fiyatsız olarak sunulacağı belirtilen GTA III: The Definitive Edition‘ın da Aralık ayında oyunculara sunulacağı mutlaklaşmış oldu.

27 Ekim 2021 tarihinde, Türkiye saati ile 00.00’de gerçekleştirilecek olan State of Play aktifliği kapsamında oyunculara sürpriz bir iki oyun da armağan edilebilir. Sony, bilhassa kendi geliştirdiği bir kadro oyunları bu üzere özel günlerde konsol sahiplerine sunabiliyor.

Sizler de yayınlanacak olan aktifliği izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak ilgili yayın sayfasına gidebilirsiniz. Pekala sizler sızdırılan PlayStation Plus oyunları ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Oyunları beğendiniz mi? Görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: