Anasayfa / Girişimcilik / PlayStation 3’ün sevilen FPS oyunu, Netflix’e geliyor!

PlayStation 3’ün sevilen FPS oyunu, Netflix’e geliyor!

PlayStation 3 devri için muazzam bir konsoldu. PlayStation 2’den sonra kullanıldığında kuşak farkını önemli halde hissettiriyordu. Fakat oyunlarına baktığımız vakit bugünün lakin taşınabilir oyunları olacak grafik kalitesindeler. Geçen aylarda bünyesine bir oyun servisi ekleyen Netflix de, artık taşınabilir oyun sayılabilecek bir PlayStation 3 oyununu Netflix Games kısmına getirdi.

Netflix Games, üç yeni oyunu bünyesine ekliyor

Dizi ve sinema içeriklerini desteklemek için uygulamasına oyun kütüphanesi ekleyen Netflix, kısa müddette pek çok oyunu kullanıcılarıyla buluşturdu. Kullanıcıların, oyun içeriklerine Netflix aboneliği dışında bir fiyat ödememesi de hizmetin uğraşı olmuştu. Bugün Netflix Games, üç oyunu daha kütüphanesine ekleyeceğini duyurdu. Bunların ortasından dikkatinizi en çok çekeceğini düşündüğümüz Shatter Remastered, daha evvel Shatter ismiyle bir PlayStation 3 oyunuydu.

Başka oyunlarla birlikte liste ise şu biçimde:

  • Shatter Remastered
  • This Is A True Story
  • Into The Dead 2: Unleashed

Shatter Remastered, Netflix Games için özel bir oyun. Çünkü platformdaki birinci FPS oyunu olma özelliğini taşıyor. Dünyada en çok oynanan ve oyuncuların birçoklarının favorisi olan FPS tipinin Netflix’te olması, Games hizmetini biraz öteye taşıyor. Platformdaki oyunlar, mükemmel grafiklerden fazla ortalama bir oynanılabilirlik sunmakta. Tahminen yakın vakitte Netflix, bu tarifin üzerine bir şeyler katabilir.

Platform yakın vakitte League of Legends markasını desteklediği bir oyunu da duyurmuştu. Tüm bu adımlar, muazzam grafikler yerine dizi ve sinemaları destekleyerek eğlenceli bir tecrübe sunmaya odaklanıyor. Mart ayında Netflix’te yer almaya başlayacak olan içerikleri merakla bekliyoruz, bilhassa dde Shatter’ı.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: