Anasayfa / Girişimcilik / Oyun dünyasının beklediği Crysis 4 duyuruldu!

Oyun dünyasının beklediği Crysis 4 duyuruldu!

Türk kullanıcılarının da Crytek’in geliştirdiği oyun dünyasının en tanınan serileri ortasında gösterilen Crysis, çok büyük hayran kitlesine sahip olsa da bilgisayarları zorlayan grafiklere sahip olmasıyla da isminden daima kelam ettirdi. Birçok kişi uzun vakittir serinin yeni oyununu bekliyordu. Crytek, paylaştığı bir görüntü ile büyük bir heyecan yarattı.

Görüntü, “Yolculuğa katıl. Kahraman ol” sloganı ile yayınlandı

İsmini birinci sefer 2007’de duyuran Crysis serisi, gerek oynanışı gerekse grafikleriyle daima isminden kelam ettirdi. Bilgisayarları zorlayan oyunlar deyince akla birinci gelen üretimlerden oldu. Hayranları uzun müddettir serinin yeni versiyonu olacak Crysis 4’ü bekliyordu. Crytek’in paylaştığı “Bir Crytek Duyurusu” olarak paylaştığı Tweet’te yeni oyunla ilgili bir duyuru görüntüsü yayınlandı.

Crytek, yalnızca üstte bulunan paylaşımı yaparak diğer bir detay açıklamadı. Tatınım görüntüsünde nano kıyafet vurgusu açık bir biçimde işlenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Kısa vadeli de olsa MV-24 hava aracı görünüyor. Çok uzun tutulmayan içeriğin sonunda “Yolculuğa katıl. Kahraman ol” vurgusu yapıldı.

Seri, kaliteli senaryosu ve üst seviye grafiklerinin yanında Türkçe lisan takviyesine sahip olmasıyla da bilhassa Türk kullanıcılarının her vakit ilgisini çekti. Serinin yeni oyunu Crysis 4’ün çıkış tarihi lisan dayanakları üzere detaylı bilgiler şimdi bilinmiyor. Fakat Crysis 4 gelene kadar evvelki oyunları tekrar hatırlamak isteyenlere oyun öyküsünü anlayabilmek ismine hangi sırayla oynanması gerektiğini sizler için derledik

  • Crysis 1:.2007 yılında birinci defa sahne alan oyun devrinin en yüksek grafikli oyunlarından biriydi. Oyun 12 GB depolama alanı istiyor.
  • Crysis Warhead: Devam niteliğindeki oyun başkaları kadar tanınan olmasa da büyük bir kitle tarafından beğenildi. Oyun 15 GBlık depalama alanı kaplıyor.
  • Crysis 2: Hiç kuşkusuz serinin en sevilen oyunuydu ve o periyot için devrimsel nitelikteydi. Türkçe lisan dayanağının de bulunduğu oyun hala Windows XP’de bile oynanabiliyor.
  • Crysis 3: Serinin şimdiye kadar ki son oyunu olan Crysis 3, birçok şahsa nazaran serinin son buluşuydu. Lakin Crytek bugün yaptığı paylaşımla gereken yanıtı verdi

Crysis serisinde en sevdiğiniz oyun hangisiydi? Oyunu genel manada başarılı buluyor musunuz? Lütfen niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: