Anasayfa / Girişimcilik / Overwatch 2, kapalı beta etabına geçiyor!

Overwatch 2, kapalı beta etabına geçiyor!

Birinci oyunu çıktığında ortalığı kasıp kavuran Overwatch, kendine has bir FPS tecrübesi ile oldukça beğenilmişti. Oyun birinci başta çok sevilse de sonrasında süratli bir çöküş yaşadı. Daha evvel saatlerini bu oyunda geçiren oyuncular, oyunu yavaş yavaş unuttu ve epeydir gündeme gelmiyor. Neyse ki İkonikleşmiş bu oyunun devamı niteliğindeki Overwatch 2 için hoş haber nihayet geldi.

Overwatch 2, gelecek ay PC için betaya geçiyor

Duyurusunun üzerinden iki yıldan fazla geçen oyun, nihayet değerli bir basamağa geliyor. Gelecek ay Overwatch 2’nin kapalı beta süreci başlamış olacak. Kapalı betaya her isteyenin dahil olması mümkün olmasa da, oyunun tam olarak çıkmasından evvelki büyük adımlardan birisi bu. Yayınlanacak beta sürümünde 5v5 PvP sürümü oynanabilecek. Geliştirici grup, yayınladığı görüntü ile betadan bahsetti.

Overwatch 2

Görüntüde bahsedildiği üzere; yeni oyunda daha âlâ bir irtibat sistemi, daha istikrarlı haritalar ve savaş sistemi ve daha fazla oyun modu olacak. Rekabetçi oyunların tamamında daha istikrarlı harita ve karakterler aranır, yeni Overwatch bu hususta tezli görünüyor. Ayrıyeten güncellemelerin sürekliliği ve sunucu kalitesiyle ilgili kelamlar de verildi.

Oyunun tam olarak çıkış yapmasından evvel açık beta süreci de var. Bu süreç, kapalı betadan daha uzun sürebilir. Yani Overwatch 2 tam sürümü, 2022 yılının sonunda karşımıza çıkabilir. Bu tarih yalnızca bizim iddiamız.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: