Anasayfa / Girişimcilik / Nvidia, LG TV’ler için GeForce Now hizmetini duyurdu

Nvidia, LG TV’ler için GeForce Now hizmetini duyurdu

Nvidia, geçtiğimiz yıl LG TV’ler için GeForce Now uygulamasının beta sürümünü kullanıma sundu. Bugün açıklama yapan şirket, GeForce Now uygulamasının tüm kullanıcılar için indirilebilir olduğunu duyurdu.

Akıllı telefon, tablet ve bilgisayar üzere aygıtlar üzerinden oyun hizmeti sunan GeForce Now, artık akıllı TV’lerde de kullanılabiliyor. Apple TV Plus ve AirPlay 2 platformlarını kullanıcılarına sunan LG, Nvidia GeForce Now hizmetini de

GeForce Now, LG TV satın alanlar için 6 ay fiyatsız olacak

WebOS işletim sistemi ile ivme kazanan LG TV, yaptığı mutabakatlar sonucunda geliştirdiği işletim sistemleri farklı markalarla paylaştı. Ülkemizde Sunny tarafından üretilen akkıllı televizyonlarda kullanılan WebOS, gelişmiş özelliklere sahip.

1 Şubat ile 27 Mart ortasında GeForce Now uyumlu LG TV satın alan kullanıcılar, GeForce Now platformunu 6 ay fiyatsız kullanabilecek. WebOS işletim sistemini kullanan başka markalara Nvidia GeForce Now platformunun sunulup sunulmayacağı şimdi bilinmiyor.

Kararlı sürüm ile birlikte çözünürlük yükseltme seçeneklerini de kullanıma sunan LG, daha düşük internet suratlarına sahip kullanıcıları hedefliyor. Kullanıcılar, 2K ve 4K çözünürlüğe sahip LG TV’lerde GeForce Now hizmetinin meselesiz bir formda çalıştığını belirtti.

LG TV sahipleri, rastgele bir ek donanım gerekmeden RTX teknolojisini destekleyen oyunları televizyon üzerinden oynayabilecek. OLED TV modellerinde gecikmeyi azaltmak için 1 ms süratli cevap özelliği sunan LG, kullanıcılara kaliteli oyun tecrübesi sunacaklarının altını çizdi.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: